Samostatný účtovník / účtovníčka

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda bude stanovená v závislosti od skúsenosti kandidáta, po zaučení možnosť navýšenia mzdy + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme samostatného, zodpovedného človeka na pozíciu účtovníčka/účtovník. Výkon tejto pozície je náročný a pre spoločnosť veľmi dôležitý. Ak ťa bavia čísla, analýzy, štatistiky a vyznáš sa v účtovných a daňových zákonoch, hľadáme práve teba.

Náplň práce:
- komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva,
- zodpovednosť za účtovnú agendu,
- metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou,
- mesačné, ročné uzávierky,
- spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmu a dani z motorových vozidiel,
- fakturácia,
- kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady,
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- komunikácia s obchodnými partnermi v rámci účtovníctva,
- príprava analýz, reportov a ekonomických podkladov pre potreby vedenia,
- spracovanie štatistík,
- správa a vymáhanie pohľadávok,
- iné administratívne činnosti súvisiace s vykonávanou funkciou.

Ponúkame ti:
- stabilnú a dlhodobú prácu na plný úväzok;
- priestor na vzdelávanie, zvyšovanie kvalifikácie a osobný rozvoj;
- priateľský a nápomocný kolektív.

Účtovník je v našej spoločnosti dôležitým článkom, je dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou nášho kolektívu.
Čakajú ťa výzvy, ale aj skvelý tím kolegov o ktorý sa hneď od začiatku vieš oprieť.

Plno informácií zo života firmy nájdeš aj na:
Facebook: https://www.facebook.com/BOSTAtransport/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCj2uXWGbA26MsqVdaWg8hqg

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

- aspoň 3-ročné skúsenosti v podvojnom účtovníctve,
- znalosť platnej daňovej a účtovnej legislatívy,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, diskrétnosť, lojalita,
- chuť neustále sa vzdelávať,
- organizačné a rozhodovacie schopnosti,
- tímový hráč

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4102745  Posting date: 27.9.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac