Chceš získať zaujímavé skúsenosti s prácou na projektoch na oddelení údržby? Hľadáme k nám šikovného brigádnika (administratíva)!

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem získať praktické skúsenosti z oblasti riešenia projektov na oddelení údržby?
Láka ťa práca v strojárskej výrobnej spoločnosti?

Tak potom je táto ponuka práve pre teba!

Hľadáme k nám na brigádu šikovného mladého človeka, ktorý nám pomôže najmä:
- pri realizácii projektu zlepšovania v oblasti údržby,
- so spracovaním podkladov pre autonómnu a plánovanú údržbu.

Doba trvania práce je odhadovaná do konca roka 2022.
Týždenný rozsah práce bude 20 hod..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pošli si k nám svoj životopis, ak:
- chceš získať zaujímavú pracovnú skúsenosť,
- sa rád učíš nové veci,
- zaujíma ťa, ako funguje údržba a jej procesy vo výrobnej spoločnosti,
- máš základné technické znalosti,
- nemáš problém s prácou s MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
- vieš si prečítať manuál alebo inštrukciu v angličtine.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4201036  Posting date: 20.6.2022  Basic salary component (gross): 5,5 EUR/hod.