Junior PPC špecialista

BONA SERVICES, s.r.o.

Miesto práce
Družby 22, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
cca 5/2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš začať svoju kariéru v online marketingu? Alebo už máš nejaké skúsenosti s online marketingom a chceš v ňom pokračovať?

Do peknej a tichej kancelárie v asi najkrajšej časti Banskej Bystrice hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa nebojí zodpovedne, konzistentne a dlhodobo pracovať na realizácii marketingových plánov hlavne v PPC platformách, vzdelávať sa v tomto smere a kontinuálne kariérne rásť.

Sme zatiaľ stále malá firma, ale aj v malej firme vieš rásť - a to tým čo sa naučíš a ako to čo dokážeš pretaviť do výsledkov u klientov v podobe ich rastu. Na to máme spracovaný aj plán rastu. To sa automaticky bude prejavovať aj na tom, čo viac dokážeš zarobiť.

Tvojou náplňou práce bude návrh, príprava a realizácia marketingových plánov pre našich solídnych klientov hlavne z oblasti ecommerce, či už v rámci Google Ads, Facebook Ads alebo iných PPC systémov.

Všetci pracujeme formou na živnosť, čo očakávame aj od teba (všetky formality a administratívu zastrešíme), no máš v podstate všetky benefity, ako keby si robil/a na TPP (+ niečo naviac). Napriek tejto forme hľadáme výhradne niekoho, kto má záujem spolupracovať inhouse (v aktuálnej pandemickej situácii samozrjeme home-office) a dlhodobo. V prípade že nevieš ako vybaviť živnosť a nechce sa ti viesť účtovníctvo, nevadí - so všetkým ti pomôžeme.

Ako junior budeš mať u nás minimálne 1000€, no po zapracovaní a vyťaženosti aj 1400€ a viac.

Koho hľadáme:

Niekoho so záujmom o online, kto už sa aspoň "obtrel" o niektoré platformy alebo túto oblasť ako celok. Niekoho zodpovedného, na koho sa dá v každom aspekte spoľahnúť. A to vždy. Niekoho kto nehľadá na každý problém výhovorku, ale riešenie. Niekto kto ide za výsledkami, je hrotič, teda vie hrotiť seba aj ľudí okolo seba, snaží sa optimalizovať nie len kampane ale aj procesy vo firme. Chceme niekoho kto sa nebojí makať a robiť pri tom aj chyby, z ktorých sa vie poučiť.

Koho nehľadáme:

Niekoho kto prekecia pol dňa. U nás sa nekecia, u nás sa maká. Niekoho náladového. Niekoho kto sa zosype, keď mu niečo nevyjde, alebo mu niekto povie, že urobil chybu a musí ju napraviť. Niekoho benevolentného, ktorému bude jedno že niečo zanedbal. Pracujeme s peniazmi našich klientov, nemôžeme si dovoliť byť benevolentní. Niekoho, kto si potrebuje len odkrútiť 8 hodín a vypadnúť. Zbytočných ľudí u nás nenájdete.

U nás sa neťahajú nadčasy. Nikdy. Skôr naopak, máme flexibilný čas, a kto maká zodpovedne, môže si zobrať voľno kedy chce.

Veľkým benefitom bude, ak máš marketingové vzdelanie, prípadne akékoľvek skúsenosti z oblasti marketingu (nezabudni ich uviesť), ideálne s PPC systémami Google Ads alebo Facebook Ads.

V prípade že nemáš žiadne skúsenosti s ničím v oblasti online, no táto téma ťa veľmi zaujíma a rád/rada by si v nej pracoval, neváhaj nás aj tak kontaktovať, vieme sa dohodnúť aj na forme stáže/part-time/brigáde, z čoho môže neskôr vzniknúť dlhodobá spolupráca.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Mesačné a kvartálne finančné motivačné benefity
- 100% preplatená dovolenka (20d)
- 8 dní 100% preplatená PN
- Podpora športových aktivít
- Profesionálne masáže 1x mesačne (v BB)
- Podpora vzdelávania (kurzy)
- Flexibilný 8h pracovný čas (7-17h)
- Chutné obedy (preplácané v 100% výške)
- Neobmedzené nápoje (dávkovač s filtráciou)
- Kvalitná káva z espreso automatu (dokáže urobiť aj Flat White)

Informácie o výberovom konaní

Skôr ako tvoj životopis nás zaujíma tvoj záujem o túto konkrétnu pozíciu vyjadrený vlastnými slovami a popis tvojich schopností a zručností.

Poprosím kontaktovať výhradne e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Zodpovednosť a pracovitosť.
- Kreatívne a analytické myslenie.
- Hrotenie.
- Slovenčina na výbornej úrovni (!).
- Práca je vhodná len pre kandidáta, ktorý má záujem o dlhodobú spoluprácu (nehľadáme nikoho na pár mesiacov).

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme mladá online-marketingová agentúra špecializujúca sa na výkonnostný marketing prevažne B2C segmentu, lokálnych ale aj zahraničných klientov. Za svoje pomerne krátke fungovanie sme dosiahli veľmi dynamický rast, sprevádzaný odporúčaniami aktuálnych klientov, a postupné skvalitňovanie a zdokonaľovania našich postupov a služieb.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

BONA SERVICES, s.r.o.
Krčulova 2
977 01 Brezno
https://www.boosters.sk
ID: 3658816  Posting date: 3.3.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac