Apply without a CV Можливість для людей з України
Logo mcfood & coffee

Máte záujem o prácu v kuchyni? Hľadáme skúseného kuchára s láskou k vareniu

mcfood & coffee

Miesto práce
Dulovo námestie 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 725,8 EUR/mesiacOd 1300€ v čistom (možnosť platového rastu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chcete pracovať v priateľskom prostedí, tak ste vítaný u nás v kuchyni.

Koho hľadáme?

  • šikovného kuchára alebo kuchárku
  • uvítame kuchára/ku so skúsenosťami aj kuchára/ku samouka, ktorý ovláda domácu slovenskú kuchyňu starých mám

Čo od vás očakávame?

  • prípravu polievok a denného menu klasickej a domácej slovenskej kuchyňe
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • úprimnosť
  • čistotu
  • chuť pracovať

Čo môžete očakávať?

  • skvelý kolektív
  • stabilnú prácu (fungujeme od 2004 a nezastavili nás ani časy Covidu)
  • moderné vybavenie kuchyne pre uľahčenie práce
  • sviatky budete mať voľno, pracujeme iba počas pracovných dní od 7:00 do 15:30
  • plat od 1300€ v čistom
  • pracovné ohodnotenie a odmeny podľa výkonu

​V prípade záujmu zavolate alebo napíšte na 0905221264.

Tešíme sa na spoluprácu!​

Tím mcfood.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Sme jedáleň, ktorá verí, že v jednoduchosti je krása. Každý z nás si rád pochutná na jedle ako od starej mami. Varíme s láskou už od roku 2004 a tešíme sa každému pozitívnemu ohlasu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3280365  Posting date: 9.4.2024  Basic salary component (gross): 1 725,8 EUR/mesiac