PHP Backend vývojár

Blueweb s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 500 EUR/mesiacmzda podľa tvojich skúseností, 13. a 14. plat podľa výsledkov firmy a dobrovoľné preplatené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
Hľadáme šikovného backend vývojára, ktorý ovláda PHP, MySQL a Nette Framework. Okrem klientskej práce sa budeš podieľať na vývoji popredného e-commerce systému Venalio. Ak ešte neovládaš, naučíme ťa aj Redis, Elasticsearch, RabbitMQ, Docker a mnoho ďalších technológií, ktoré pri práci bežne používame.

Miesto práce: aktuálne home-office, potom ťa ale chceme inhouse v našej kancelárii v Žiline.

Hlavné dôvody, prečo k nám ísť:
- sme výborný kolektív s jedinečnou firemnou kultúrou a veľa sa od nás naučíš
- robíme zmysluplnú prácu pre klientov, s ktorými máme dobré vzťahy
- neustále sa vzdelávame - preplatíme ti kurzy/konferencie, máme interné hackathony a vyhradený čas na vzdelávanie v práci
- flexibilný pracovný čas/úväzok (TPP/živnosť)

Potešia ťa aj:
- firemný Macbook
- pravidelné teambuildingy - opekačky, motokáry, jedlo (pozri náš Instagram)
- krásne kancelárie s modelovou železnicou, plnou knižnicou a kvalitnou kávou
- možnosť home-office
- pets-friendly zóna :)

Odpisujeme všetkým uchádzačom - po posúdení tvojho CV sa ti ozveme, príp. si dohodneme online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
Nette - Základy

Počet rokov praxe

2

Aký by si mal byť?
V prvom rade sám sebou. Práca by ťa mala baviť. Nové výzvy budú pre teba príležitosti.

Určite ale potrebujeme, aby si bol:
- zodpovedný - všetci sme a tak to má byť
- pracovitý - lebo bez práce nie sú koláče
- spoľahlivý - čo slúbiš, to dodržíš
- v pohode - nech si spolu rozumieme :)
Ideálne hľadáme človeka na full-time, ale ak si aj študent VŠ a máš dostatok voľného času, ozvi sa.

Blueweb - tím e-commerce tvorcov zo Žiliny. Špecializujeme sa na tvorbu online projektov prevažne pre slovenské značky, ale s globálnym dosahom. Medzi našich klientov patria spoločnosti ako GATE, ZAJO, Solidway, Unilabs, Namaximum.sk, Pneusvet.sk a Klenoty Aurum. Spolupráca s klientmi je založená na dlhodobých vzťahoch a dôvere.

Okrem vývoja sa venujeme aj návrhu nových eshopov a optimalizácii existujúcich projektov. Tiež sa nebojíme vyvíjať aj interné alebo iné e-commerce aplikácie.

Sme spoľahlivý partner v oblasti e-commerce, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše obchodné ciele.

Ak chceš o nás, našej práci a firemnej kultúre zistiť viac, určite sa pozri na:
• Instagram: https://www.instagram.com/bluewebsk/
• Cocuma profil: https://www.cocuma.sk/company/blueweb/
• Náš blog: https://www.blueweb.sk/blog
ID: 4062681  Posting date: 15.4.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac