Obchodný manažér

Skupina BizPartner Group

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
950 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny na základe dosahovaných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tímového kolegu, pre ktorého vyhľadávanie obchodných
príležitostí bude výzvou a priestorom pre uplatnenie svojho talentu.

- aktívne získanie nových zákazníkov
- identifikácia obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov v segmente retail B2B
- priamy predaj e-commerce služieb spoločnosti
- samostatný time managment a vedenie online obchodných stretnutí
- aktívna telefonická a elektronická komunikácia s potencionálnymi
klientmi
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- riadne plnenie úloh vyplývajúcich z pracovného zaradenia, z pokynov a
príkazov nadriadeného

- notebook
- mobilný telefón
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- motivujúce finančné bonusy v závislosti od plnenia plánov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

- prax na obchodnej pozícii min. 2 roky
- komunikačné, prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti na vysokej úrovni
- samostatnosť a flexibilita
- schopnosť pružne reagovať na novovznikajúce situácie na trhu a potreby zákazníkov

Skupina BizPartner Group vznikla na Slovensku v roku 2007. V súčasnosti máme pobočky v Bratislave, Prahe a Poprade.

So svojimi podnikateľskými aktivitami pôsobíme v dvanástich krajinách Európskej Únie a naše portfólio sa rozrástlo do rôznych oblastí podnikania. Medzi tie hlavné patrí podpora firiem vo verejnom obstarávaní, realitný development, e-commerce, investovanie a finančno-realitné služby, kde sme vytvorili unikátne riešenie financovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4005262  Posting date: 18.5.2021  Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac