Asistentka Operations managera

BioModrá s. r. o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistentka k Operations Manager

Popis

Naše firma se zabývá Facility managementem. Hledáme schopného a zodpovědného člověka, který bude asistovat při operacích a organizacích prací, rozvrhů, hledání nových lidí a administrativě. Práce je velmi různorodá a zahrnuje nejen práci v kanceláři, ale také jednání s klienty, vyřizování agendy Operations managera v jeho zastoupení, prohlížení objektů po celé Praze. Hledáme člověka, který je reprezentativní a dokáže jednat s lidmi.

Požadujeme

Flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost za svou práci, ochotu učit se nové věci, schopnost ryhlé a efektivní práce na počítači (WORD, EXCEL, POWERPOINT - vše na vysoké úrovni). Požadujeme vysoce reprezentativní jednání a zkušenost s jednáním s lidmi. Velkou výhodou je zkušenost s organizací prací. Tato pozice vyžaduje být k dispozici na telefonu i mimo pracovní dobu, což je kompenzováno flexibilní pracovní dobou. Požadujeme český či slovenský jazyk a angličtinu na výborné úrovni, další jazyk jako například italština je výhodou ne však nezbytností.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu, velmi dobré finanční ohodnocení a bonusy, kancelář v centru Prahy, velmi rozmanitou práci, kde se určitě nebudete nudit a poznáte hodně lidí i nejrůznějších objektů (kanceláře, domácnosti, hotely, atd.).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3238139  Posting date: 9.11.2017  The job comes from another website or source.