Obchodný zástupca pre Východné Slovensko

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Poprad, okres Michalovce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, pôsobiaceho v oblasti poskytovania technických riešení, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodného zástupcu pre Východné Slovensko.

Náplň práce:
• Navštevovanie stavebných a výrobných spoločností
• 70% návšteva montážnych firiem, 30% projektantov
• V priemere 5 návštev denne
• Starostlivosť o súčasných klientov a akvizícia nových obchodných príležitostí

Ponúkame:
• Možnosť úzkej spolupráce s vedením firmy
• Nový automobil k užívaniu
• Motivujúce platové ohodnotenie + provízie z obratu
• Stravné lístky, 4 týždne dovolenky, príspevok na dopravu, prémie
• Možnosť flexibilnej pracovnej doby
• Zázemie renomované spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Jedná sa o klienta pôsobiace v oblasti technického zabezpečnie budov a upevňovacích prvkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• Stredoškolské vzdelanie v strojnom obore
• Pozitívny prístup k práci a k cestovaniu
• Skúsenosti s obchodovaním
• Základná znalosť anglického jazyka

Personální agentura
ID: 3206852  Posting date: 5.10.2017