Predajca výpočtovej techniky - BigON BB

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac% z predaja, podľa výkonu. Horná hranica nie je obmedzená a ty to vieš ovplyvniť!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme BigON! Hľadáme do teamu akčného obchodníka, ktorý má ťah na bránu!!! Zväčšujeme sa, rastieme, máme energiu, a preto chceme viac! Máš rád obchod? Máš rád počítače, hry, svet IT? Príď pracovať k NÁM!!!!!!!

Pracovná náplň:
- vytváranie nových obchodných príležitostí
- starostlivosť o stávajúcich zákazníkov, hráme na princípe WIN-WIN
- vystavovanie predfaktúr, faktúr, predaj na splátky
- poradenstvo ohľadom IT techniky

Prekonávať samého seba

Chceme človeka, ktorý je schopný po navnímaní pravidiel firmy pracovať samostatne a doťahovať veci do konca.

CHCEME VIAC, AKO OSTATNÍ???? ÁNO!!!! OD KAŽDÉHO CHCEME VIAC, PRETOŽE MÁME RADI VÝZVY!!!!!

- tvoja výplata je v tvojich rukách - máš percentá zo zisku, ktorý vytvoríš, takže absolútna sloboda, strop určuješ TY!!
- Práca v kolektíve mladých ľudí, sme dynamickí
- Príval nových informácií, možnosť vzdelávania
- Nákup tovaru pre osobnú potrebu za extra výhodnú cenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj a servis výpočtovej techniky

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
Cybersoft ERP I6 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Etika, na prvom mieste, bez nej u nás ani krok
- Zodpovednosť
- Chuť učiť sa
- Obchodný talent a príjemné vystupovanie
- Výborné komunikačné znalosti
- Znalosť a prehľad v IT technológiách
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup k práci
- Dôležité je, že chceš ísť dopredu, prijímať nové informácie a zisťovať, čo dokážeš!!!!!!

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3995340  Posting date: 4.11.2020  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac