Junior legal / office support

Bibby Factoring Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej medzinárodnej spoločnosti hľadáme komunikatívneho a zodpovedného člena týmu na pozíciu Junior legal / Office support. Práca u nás bude rôznorodá a získate cennú prax pre Vašu profesijnú budúcnosť.

Kto sme?
Sme Bibby Financial Services, faktoringová spoločnosť, súčasť silnej nadnárodnej finančnej skupiny s britskými koreňmi, ktorá poskytuje prevádzkové financovanie viac než 6 500 malým a stredným firmám na 4 kontinentoch.

Čo bude Vašou úlohou?
- pripravovať právne dokumenty
- zastupovať spoločnosť pri jednaniach na úradoch a starať sa o právnu agendu
- spolupracovať na riešení právnych sporov
- spolupracovať na riešení inkasa pohľadávok
- podieľať sa na vytváraní a aktualizácii interných smerníc
- poskytovať administratívnu podporu a efektívne zaisťovať chod kancelárie v Bratislave
- podporovať manažéra pobočky a tým podľa potreby

Aký je Váš profil?
- máte VŠ vzdelanie právnického smeru
- uvažujete logicky a používate sedliacky rozum
- ste optimista a pristupujete pozitívne nielen k riešeniu problémov
- máte komunikatívnu znalosť angličtiny
- orientujete sa v obchodnom práve, máte skúsenosti v oblasti obchodno-právnych vzťahov

Čo Vám môžeme ponúknuť?
- zodpovednú a rôznorodú prácu
- získanie praxe a cenných skúseností
- príjemnú prácu v rodinnej atmosfére zohraného týmu
- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- systém firemných benefitov
- motivujúce platové ohodnotenie

Na nového kolegu či kolegyňu sa tešíme čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Bibby Factoring Slovakia, a.s. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prevádzkového financovania malých a stredných podnikov najmä formou faktoringu.
Je súčasťou nadnárodnej skupiny Bibby Financial Services, ktorá poskytuje svojim viac ako 11 000 klientom široké portfólio služieb a riešení nielen na báze faktoringu, ale aj vo forme poradenstva, konzultácií a podpory obchodu naprieč mnohými priemyslovými oblasťami. Rozsiahla sieť takmer 50 pobočiek pokrýva Veľkú Britániu, Írsko, USA, Kanadu, Singapur, Hong Kong, Poľsko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Českú republiku a Slovensko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2787272  Posting date: 31.10.2016