Baví ťa práca v sklade a možnosť jazdiť na vláčiku? Pridaj sa k nám! Hľadáme Skladníka/Vláčikára.

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
798,5 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 902€ + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša výroba pozostáva z dvoch galvanických liniek, ktoré, aby produkovali, je potrebné zásobovať materiálom:
- od majstrov vo výrobe dostaneš objednávku na materiál, ktorý potrebujú
- na jej základe si vyskladníš materiál nielen fyzicky, ale aj systémovo ( FIFO)
- následne zásobuješ linky surovým materiálom a výstupnú kontrolu finálnym materiálom
- staráš sa o celkový tok výrobného a obalového materiálu vo výrobe i o odvoz a správne fyzické a systémové zaskladnenie hotových výrobkov
- zodpovedáš za poriadok a čistotu na hale
- zúčastňuješ sa podľa zmeny na kvartálnych inventúrach
- pracuješ v tíme na dve alebo tri zmeny (podľa dohody)

- okrem mesačnej mzdy máš možnosť získať mesačný dochádzkový bonus, polročný a ročný dochádzkový bonus, koncoročnú odmenu
- príplatky za nočnú prácu sú samozrejmosť
- stravné lístky na poobedných a nočných zmenách- na rannej si môžeš vybrať či si prosíš obed alebo stravné
- po odpracovanom prvom mesiaci a začiatkom každého ďalšieho nového mesiaca získavaš kredit na občerstvenie, ktorý môžeš využívať v stravovacích priestoroch spoločnosti
- pracuješ pre medzinárodnú, dynamickú a rozrastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle
- pohybuješ sa v motivujúcom pracovnom prostredí s dôrazom na tímového ducha
- ak si šikovný s potenciálom máš možnosť odborne rásť a sú ti poskytnuté potrebné školenia
- získaš možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa
- dopravu do práce a z práce máš zamestnávateľom poskytnutú a hradenú

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Min. 1 rok praxe na pozícii skladník
Platný preukaz obsluhy MV výhodou
Prax s obsluhou MV
Prax v automobilovom priemysle výhodou
Skúsenosť so skladovým softvérom výhodou
Zodpovedný prístup k práci
Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3965667  Posting date: 10.9.2020  Basic salary component (gross): 798,5 EUR/mesiac