Animátor/ka v Chorvátsku, Grécku, Španielsku, Thajsku

Best Job, s.r.o.

Miesto práce
Chorvátsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁBOR ANIMÁTOROV DO LUXUSNÝCH HOTELOV V CHORVÁTSKU, GRÉCKU, ŠPANIELSKU, THAJSKU!
NÁSTUP: flexibilne od 1. APRÍLA 2020

Miesto práce: Chorvátsko, Grécko, Čierna Hora, Španielsko, Thajsko
Termíny nástupu: Sezóna je APRÍL - OKTÓBER ( minimálny turnus JÚN- SEPTEMBER)

PLAT: od 600 EUR /NETTO / MESIAC, v závislosti od Vašich skúseností a schopností
BONUS 70 EUR za každý plne odpracovaný mesiac po ukončení turnusu

Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk veľkou výhodou, každý ďalší jazyk je plus.
Skúsenosti: nie sú potrebné, ale sú vítané
Pred vycestovaním absolvujete online školenie.

Ubytovanie: zabezpečené zdarma, v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
Stravovanie: zabezpečené zdarma v hoteli – plná penzia

Práca vhodná pre mužov aj ženy: áno
Práca vhodná pre študentov: áno
Práca na pracovnú zmluvu.
Turnus: flexibilne od 2-6 mesiacov
Požiadavky na personál: vek od 18-35 rokov, animátor by mal byť komunikatívny, empatický, energický, mal by mať chuť pracovať, mal by mať pozitívny vzťah k deťom a športu.
Pracovná pozícia: šéf animátor, športový animátor, detský animátor, allround animátor, animátor – tanečník, animátor – choreograf

Práca v hotelových rezortoch v rôznych turistických destináciách najmä v Chorvátsku, ale aj v Čiernej Hore, Španielsku a Grécku. Po odpracovaní sezóny v Európe je možnosť pre najlepších animátorov (výber zamestnávateľa) vycestovať na 6 mesiacov do Thajska do luxusných resortov. Doprava je hradená zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Anglicko, Holandsko, Belgicko, atd. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personal, atd, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Nemecko, Holandsko, Belgicko, atd. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personal, atd, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva
www.best-job.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3870106  Posting date: 13.2.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac