Hľadáme opatrovateľky do Anglicka/Holandska

Best Job, s.r.o.

Miesto práce
Velká Británie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky seniorov v Anglicku/Holandsku.

OPATROVANIE V DOMÁCNOSTI:
Prijmeme opatrovateľky aj s minimálnymi skúsenosťami v danej oblasti. Stačí ovládať Anglický alebo Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni a mať vzťah k opatrovaniu pacientov. Pre opatrovateľky s minimálnymi skúsenosťami s opatrovaním poskytneme BEZPLATNÝ opatrovateľský kurz v Anglicku a následne Vám bude pridelený konkrétny klient.
Opatrovateľky, ktorí máju skúsenosti s opatrovaním môžu nastúpiť na pracovnú ponuku ku konkrétnemu klientovi a začnú pracovať ihneď bez absolvovania opatrovateľského kurzu v Anglicku alebo Holandsku.

MOMENTÁLNE OBSADZUJEME:

ANGLICKO:

Adresa klienta: Londýn (Crystal Palace)
Nástup: 22.5.2018
PLAT: 1800 €/mesiac plus BONUS 100 €
Turnus: 1 mesiac
Na živnosť
Opatrovaná osoba: muž, 78 rokov, demencia, vie sa postaviť, ale nedokáže sám chodiť, na dlhšie prechádzky používa invalidný vozík. V dome sa nachádza výťah. Klient je veľmi milý, priateľský a komunikatívny. Je veľmi inteligentný, rád sa rozpráva a chodí na prechádzky. Cez deň chodí na WC, na noc používa vložky. V dome býva aj jeho manželka, ktorá je veľmi nápomocná. Manželka stále aktívne pracuje. Klient taktiež navštevuje aj „day care centre“. Dom je kompletne zrekonštruovaný, nachádza sa v časti Crystal Palace v Londýne. Opatrovateľka má vlastnú izbu, kúpeľňu, balkón aj TV. Veľké upratovanie domu robí upratovacia služba každú sobotu.

Adresa klienta: Godalming, Surrey
Nástup: 18.5.2018
PLAT: 1800 €/ mesiac
Turnus: 6 týždňov
Na živnosť.
Opatrovaná osoba: žena, 85 rokov, Demencia, obmedzená mobilita, po dome sa pohybuje pomocou chodítka, na vonku používa invalidný vozík. Potrebuje asistenciou pri vstávaní z postele. Väčšinu času trávi v izbe a pozerá TV. Klientka je inkontinentná, používa vložky. Prípadnú nočnú starostlivosť zabezpečuje rodina. Klientka býva vo veľkom dome, kde žije aj jej dcéra s manželom a synom. Opatrovateľka zodpovedá za čistotu len v spálni klientky a v kúpeľni, prípadne použitia kuchyne. Opatrovateľka má vlastný malý apartmán hneď pri dome s vlastnou izbou a sprchou. Rodina má psa – labradora, o ktorého sa netreba starať

Mesto: Londýn
Nástup 20.5.2018
PLAT: 1900 €/mesiac
Práca na živnosť
Opatrovaná osoba je žena 85 rokov, 150 cm, 50 kg, Alzheimer. Býva dezorientovaná. V noci sa nepravidelne párkrát budí, je potrebné ju len upokojiť, že je všetko v poriadku. Má rakovinu prsníka. Pani je mobilná. Vie chodiť na toaletu.

Mesto: Reading (vlakom 30 min od Londýna, autom 1 hodina)
Nástup: 24.5.2018
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Na živnosť
Opatrovaná osoba: muž, 85 rokov, začínajúci Parkinson, chôdza s rolátorom, vie sa sám postaviť a sadnúť a doma sa pohybuje samostatne. Je inkontinentný, nosí plienky. Mentálne je úplne v poriadku, je veľmi milý a spoločensky. Býva sam v peknom 4 izbovom dome (Bungalow), v domácnosti je internet a opatrovateľka ma svoju vlastnú izbu. Dom ma peknú záhradu a veľmi pekné okolie. Obchody a autobusová zastávka 10 min vzdialenosti od domu. Pacient ma dcéru, ktorá býva nablízku a je veľmi nápomocná. Dcéra robí nákupy. Pred nedávnom pacient býval úplne sám a starali sa o neho externé opatrovateľky, ktoré dochádzali 4 krát denne, ale momentálne potrebuje stálu opatrovateľku. Hlavne kvôli vareniu a starania sa o domácnosť. Pán veľmi dobre spi v noci, nepotrebuje nočnú starostlivosť. Opatrovateľka má 2 hodiny voľna denne.

Krajina: Anglicko

Adresa klienta: Plymouth
Nástup: 28.5.2018
PLAT: 1800 €/mesiac
Na živnosť
Opatrovaná osoba: muž, 101 rokov, mentálne je na svoj vek v poriadku, máva len krátkodobé výpadky pamäte. Je mobilný, ale pohybuje sa pomocou chodítka. Potrebuje pomôcť s obliekaním a s osobnou hygienou. Chodí sám aj na toaletu, nie je inkontinentný. Je to veľmi milý pokojný pán. Spí celú noc. Býva v dome s 3 izbami.

Práca na ANGLICKÚ PRACOVNÚ ZMLUVU
Plat: 2000 £/ mesiac
Nástupy: 30.4. 2018,14.5,29.5
Bonusy: 28 dní platenej dovolenky, preplácanie sviatkov, kurz opatrovania absolvujete ihneď po príchode ZADARMO- Certifikát “Health Care Assistant” platný v UK, kariérny rast
Ubytovanie: Počas tréningu a doby čakania na klienta Vám spoločnosť zabezpečí ubytovanie ZADARMO. (v cene sú raňajky)
Náplň práce: pomoc pri osobnej hygiene, pomoc s obliekaním, sprevádzanie von, podávanie liekov, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.
Pacient: osoba vo veku od 60 – 99 rokov. Rôzne diagnózy.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 22 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2), vodičský preukaz je výhodou, vyžadujú sa minimálne 2 písomné referencie z predchádzajúcich zamestnaní.(nemusí byť opatrovanie)
Dokumenty potrebné pre vycestovanie:
Občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz poistenca, výpis registra trestov, 2 písomné referencie, predchádzajúce skúsenosti alebo opatrovateľský kurz absolvovaný na Slovensku výhodou, nie podmienkou.

Viac informácií nájdete na našej stránke http://best-job.sk/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

www.best-job.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Nemecko, Holandsko, Belgicko, atd. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personal, atd, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3303733  Posting date: 17.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1800 - 2500 €