Čašník, čašníčka

Beervana s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 8, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Po uvoľnení pandemických opatrení
Mzdové podmienky (brutto)
630 - 750 EUR/mesiac+ príplatky, odmeny, tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme záujemcov na brigádu ako čašník/čašníčka do našej prevádzky Beervana v Žiline. Čaká ťa u nás mladý kolektív nabitý informáciami o rôznorodosti piva a dvanásť rotujúcich výčapov, na ktorých tieto vedomosti uplatňujeme. Ak máš príjemné vystupovanie, zodpovednosť a úsmev na tvári, radi ťa do týchto pivných tajov zasvätíme. Staň sa členom Beervana tímu. Ak máš záujem, pošli CV-čko na [email protected].

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisov. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Sme piváreň/gastro prevádzka, ktorej hlavným predmetom činnosti je výčap nepasterizovaných a nefiltrovaných pív, nielen zo SR a ČR, ale aj z celého sveta. Snažíme sa ľuďom ukázať, čo je pivná revolúcia a ponúknuť im nevšedné kúsky piva. Zároveň tiež fungujeme ako pizzéria.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2531742  Posting date: 3.2.2021  Basic salary component (gross): 630 EUR/mesiac