Можливість для людей з України

Elektrikár

BauHausEurope s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď, 1-2 Týždne
Mzdové podmienky (brutto)
18 - 22 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme jednotlivcov alebo skupinu Elektrikárov do Nemecka
- Skupiny po 2,3,4 a eventuálne 5 Elektrikárov
- na živnosť (SZČO)
- robia sa elektroinštalačné práce bytových domov, výrobných hál, domov, nákupných budov a stredísk , kancelárskych priestorov atď.
- miesto práce záleží podľa aktuálnej ponuky.
- môže sa hlásiť aj jednotlivec, aj partie,
- ubytovanie vieme zabezpečiť, ale hradí si ho každý týždenne
- Nemecký jazyk výhodou
- mzda 4320 € mesačne, pracuje sa priemerne 10h x 6 dní = 60h
- možnosť požiadania zálohy po odpracovaných hodinách
V prípade záujmu poprosím volať alebo napísať email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektromontér

Počet rokov praxe

1

Vedieť čítať plány a vykonávať podľa toho danú elektroinštaláciu

Firma BauHausEurope s.r.o. je na trhu od roku 2013. Zaoberáme sa prevažne elektroinštalačnými prácami po celom Nemecku. Vďaka kvalitnej pracovnej sile sa nám podarilo v priebehu niekoľkých rokov vypracovať silné a stabilné vzťahy s nemeckými partnermi a zároveň aj rozšíriť pole pôsobenia do takmer všetkých oblastní stavebného priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4000529  Posting date: 13.2.2023  Basic salary component (gross): 18 EUR/hod.