Rozširujeme náš tím! Hľadáme šikovných Odborných Predajcov na odd.: Náradie,Elektro,Železo,Drevo,Stavba,Požičovňa,Farby,Obklady,Sanita,Záhrada

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ústretovo a odborným prístupom poradíte našim zákazníkom so sortimentom daného oddelenia
  • Budete sa starať o plynulý chod oddelenia a jeho udržiavanie
  • Jednoduchá práca na PC ( vyhľadanie sortimentu, zákaznícke objednávky,... )
  • Doplnkové práce súvisiace s chodom oddelenia

  • Každý mesiac obratové prémie
  • 2x ročne hodnotiaca prémia
  • Zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • Príspevok na Vianoce
  • Prémia za jubileum
  • Pracovný fond 38,75h/týždeň
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
  • Zmeny v dlhých a krátkych týždňoch
  • Perspektíva budovania kariéry
  • Školenie pre nových zamestnancov
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Odmeny za výkon a lojalitu

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte prosím Vaše meno.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dáva uchádzač súhlas podľa ustanovenia zákona č. 18/2018 Z.z., o ochrane osobných údajov, so spracovaním osobných údajov spoločnosti BAUHAUS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odborný predajca v Hobby Markte

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s odborným predajom a starostlivosť o zákazníkov
  • Skúsenosti s VZV
  • Ústretový prístup voči zákazníkom
  • Čaká Vás tímová práca no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostanosť a zodpovednosť
  • Sledovanie noviniek sortimentu Vášho oddelenia
  • Úžívateľská počítačová gramotnosť

Sme stabilná a ekonomicky silná spoločnosť.
Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie s množstvom zaujímavých benefitov.
Ako kolegovia sa navzájom rešpektujeme a spolupracujeme.
Pridajte sa aj vy do nášho tímu a uvidíte sami!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3918367  Posting date: 19.10.2020  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac