Výdej nápojů- čtyřhvězdičkový hotel v Německu - sezóna

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
8,5€ z.složka mzdy, tarifní hotelová mzda, bonusy a proplácené přesčasy i práce o víkendech 8,5 € hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro čtyřhvězdičkový hotel v okolí města Oberstaufen hledáme servírku-číšníka pro výdej nápojů číšníkům. Ideální post pro zlepšení si němčiny. Jedná se o velmi kvalitní hotel, prakticky nejlepší v okolí. Vlastní ubytování zajištěné hotelem jen 5 minut pěšky od hotelu, plně zařízené a vybavenou nabytou wifi. Profesionální prostředí, velmi milí majitelé a super kolektiv. Průměrně placené (běžný tarif)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytování a strava zajištěny
- Zaučení v práci
- Zdokonalení se v jazyce , výborní kolegové
- profesionální zacházení a kvalitní hotelové prostředí
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- pracovní smlouva přímo od hotelu
- Možnost zkušebního dne na přání

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu s ID662 v němčině společně s fotografií na [email protected]. Rýdi Vám přidáme ještě podobnou nabídku, či nabídku dle přání.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* výběr pouze z oveřených podniků na úrovni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

restaurace v rámci čtyřhvězdičkového středně velkého hotelu s celoročním provozem. Ověřený zaměstnavatel, spokojení uchazeči. vřele doporučujeme. Tarifní mzdy s příplatky za případné přesčasy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- upřímnost, zájem o práci, angažovanost a čistota
- zkušenost s pozicí na kterou se hlásíte
- nemčina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 483818  Posting date: 27.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 8,5€ z.složka mzdy, tarifní hotelová mzda, bonusy a proplácené přesčasy i práce o víkendech 8,5 € hodina