Kuchař pro rušnou hotelovou restuaraci - severně od Frankfurtu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bad Hersfeld, Bad Hersfeld, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/měsíc1500 - 1700 € čistá měsíční mzda, ubytování již odečteno, (za 5 dnů v týdnu po 9 hodinách ) ZSM

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta kvalitní celoroční restauraci/hotel cca 65 km severně od Frankfurtu nad Mohanem, v centru menšího města hledáme pár ve složení kuchař - servírka či kuchařka - číšník. Jedná se o kvalitní německou gastronomii a obsluha má vlastní spropitné. Ubytování je samozřejmostí

Nástup: možný od ihned, či dle domluvy
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu, 8 hodin denně
Ubytování: ubytování a strava zajištěna zaměstnavatelem
nabídka je vhodná pozitivně laděného a pracovitého člověka

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci ve středně velikém městě cca 65 km severně od Frankfurtu
- ubytování a dlouhodobý pracovní poměr
- nadprůměrný výdělek
- 25 dnů placené dovolené v roce
- práci pouze 5 dnů v týdnu

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] s uvedením ID702k. V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky na: +420608769029 .Bartlett.cz, spousta dalších podobných postů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Kvalitní restaurace v turistické oblasti asi 65 km severně od Frankfurtu nad Mohanem, v menším městečku. Ověřený zaměstnavatel, personální ubytování možnost společného bydlení s přítelem-lkyní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

vaření

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativní znalost NJ podmínkou
- SOU/SHŠ či praxe v oboru od 2 - 20 let
- praxi nebo zkušenosti z oboru

Osobností předpoklady:
- pracovní nasazení, flexibilita, otevřenost
- profesionalita a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3738583  Posting date: 13.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 000 - 2 500 EUR/měsíc1500 - 1700 € čistá měsíční mzda, ubytování již odečteno, (za 5 dnů v týdnu po 9 hodinách ) ZSM