1 x kuchař-ka - Porýní, Německo, top nabídka

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 200 EUR/měsíc12,5€ hodina, 1500 € čistá mzda měsíčně, vše ostatní zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pracovní příležitost pro méně či hodně zkušeného kuchaře /ku s 3 až 25 letou praxí pro práci v kolektivu 3-4 kuchařů a českým šéfkuchařem. Na sezónu do konce 10. měsíce. Komunikativní němčina výhodou. Jedna z nejlepších restaurací v okolí. Personální ubytování poskytnuto zdarma, vlastní plně vybavený pokoj. (wifi, prani ,vše zdarma )
Další podobná místa v jiných městech po celém Německu ) Některá i bez němčiny, některá s angličtinou.

Jedná se o sezónní nabídku s nástupem od ihned. U jiných většinou celoročně. Nadprůměrné platové podmínky.
Ref.č.: ID497
Plat: 1500€ čistého (ubytování již odečteno)
Oblast: Hessensko, SRN
Ubytování: poskytnuto zdarma!
Strava: zajištěno,zdarma
Nástup: od ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pohodově náročnou a kompetentní práci
- Zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště
- kvalitní zázemí hotelu
- výborný přístup od zaměstnavatele I kolektivu
- překrásné okolí plné hradů, říční dopravy a okouzlujících vinic

Informace o náboru

Svůj životopis v českém či německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID498 V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

jedná se o ověřený hotel/restauraci, s výborným německým zaměstnavatelem, rodinou, která se opravdu stará. Se zázemím, tradicí a který dbá na to, abyste se nepředřeli. Tuto nabídku vřele doporučujeme i dlouhodobě.
V celém Německu máme další podobné nabídky k porovnání. Postaráme se o Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

kuchařské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a min. 3letá praxe
- odpovídající zkušenosti z obdobné pozici
- znalost němčiny není podmínkou (naučíte se tam)
- zodpovědnost, kolektivnost a kvalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3595232  Posting date: 4.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 000 - 2 200 EUR/měsíc12,5€ hodina, 1500 € čistá mzda měsíčně, vše ostatní zdarma