Kuchař - Regensburg a okolí, celoroční post

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Zemský okres Regensburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
mzda 2400 EUR/měsíc /ZSM - 13,-€ / čistá mzda mezi 1500 - 1700€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

možnost okamžitého nástupu - 1 volné místo pro kuchaře , celoroční post se zajištěným ubytováním v kvalitní německé kuchyni restaurace/Gasthaus jen kousek od českých hranic. V kolektivu jeden Čechoslovák.
. teplá kuchyně, ala cart kuchyně, přílohy
. bližší informace podáme po zaslání Vašeho životopisu
. jedná se o rušnou restauraci (s otevřenou zahrádkou přes léto)
. zajištěné ubytování v místě pracoviště bez nutnosti dojíždět

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto
- bez nutnosti vlastního vozu
- celoroční provoz
- jeden česko-slovenský kolega
- prac. smlouva přímo od německého zaměstnavatele

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 . V nabídce máme další posty po celém Německu. od pomocných kuchařů, přes samostatné kuchaře, michelinové kuchtíky až po šéfkuchaře. Různé nástupní termíny a práce buď na sezónu anebo natrvalo..

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní německá restaurace. Pracovní smlouva přímo od majitele hned po příjezdu či na vyžádní předem. Možnost domluvit se i na placené zkoušce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost a vyučení jako kuchař nutností
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- běžná německá kuchyně podobná té naší

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3553436  Posting date: 4.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: mzda 2400 EUR/měsíc /ZSM - 13,-€ / čistá mzda mezi 1500 - 1700€