Výpomoc do kuchyně - 5 ti hvezdičkový Hotel

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Baiersbronn, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dle tarifu této pozice, nemáme k dispozici /10€ ZSM/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

spíše menší pětihvězdičkový hotel s profesionálním zázemím, s ubytováním do začátku , celoroční nabídka práce s nástupem od ihned či pozdějším dle domluvy.
Podobné nabídky máme po celém Německu - stačí zaslat svůj životopis, rádi Vám vybereme tu nejvhodnější .
Vše je zajištěno. Jedná se ověřeného zaměstnavatele.
Pracuje se v tempu 5 dnů práce po 39 hodinách v týdnu
Ubytování: zajištěno do začátku,
Strava: zajištěna (odpočet 100€ )
Nástup: možný od ihned
Bez zkoušky: rovnou příjezd do práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat cca 1200-1300 € čistého měsíčně dle odpracovaných hodin,
- pracovní smlouva od německého zaměstnavatele
- hlavní pracovní poměr
- zázemí kvalitního pětihvězdičkového hotelu

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání životopisu v němčině či češtině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected]. T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID823 .Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pětihvězdičkový hotel, nabízí rodinné prostředí, práci ve městě, ubytování do začátku a dlouhodobou práci (profesionální zacházení,) Doprava přes české dráhy tzv. "včasnou jízdenkou" až na místo za 1100-1500 kč. . V nabídce máme další podobné posty z celého Německa, rádi Vám vybereme a nabídneme ten nejvhodnější.
Pro další informace jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výpomoci v kuchyni

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

pohyb v kuchyni

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné pozice nutností
- němčina na alespoň částečné komunikativní úrovni
- rychlost při práci, kolektivnost, ochota pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3464015  Posting date: 6.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dle tarifu této pozice, nemáme k dispozici /10€ ZSM/