Pětihvězičkový hotel v Alpách - Kuchař-kuchařka

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Oberstaufen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
2100 EUR/měsí či více, dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní ětihvězdičkový hotel, který se nachází východně od Bodamského jezera hledáme kuchaře-kuchařku
U této pozice platí alespoň komunikativní němčina a praxe z moderní restaurace či 4 hvězdičkového hotelu. Dostane se Vám velmi přátelského a profesionálního přístupu od kolegů a majitelů. 2české servírky v kolektivu.

Nástup možný dle domluvy, i ihned. Jedná se o rušnější restauraci s kvalitní obsluhou a výbornou mezinárodní kuchyní. Čeká Vás samostatné personální ubytování v místě pracoviště (bez nutnosti dojíždět ) Bližší informace rádi poskytneme. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu/či na vyžádání před ním )
Ref.č. ID661s
Plat: 2100 € (bonusy, plus spropitné do kuchyně)
Typ: hlavní pracovní poměr
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: běžná dle pozice, 8-max 9ti hodinová, pouze 5 dnů v týdnu

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

-hlavně výbornou atmosféru, profesionální přístup a zázemí
- německou a mezinárodní kuchyni
- pracovní smlouvu budete mít přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění a ubytování je samozřejmostí
- nádherná oblast a s tím spojené vyžití na jihu Bavorska

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 anebo +420 234221234 pevná linka. web: bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách, popřípadě je Vám zašleme emailem. Bartlett.cz. V naší nabídce máme i michelinové restaurace a možnosti zaměstnat partner-ku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kulinářské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

moderní kuchyně

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a min. 3 letá praxe nejlépe v kvalitním hotelu či moderní kuchyni
- odpovídající zkušenosti
- znalost němčiny na gastronomické úrovni nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2050474  Posting date: 6.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2100 EUR/měsí či více, dle zkušeností