Inštalatér

Bartfeld Elektrotechnik s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
január 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš projekt v Nemecku hľadáme vodoinštalatérov. Jedná s o montáž upevnenia potrubia, svoriek potrubia, spájanie rúr lisovaním do šírky 108 mm, montáž odpadového potrubia z plastu a kovu. Práca na pracovných plošinách do výšky 10-12 m.
Pracuje sa na turnusy. Potrebné základné náradie a auto v skupine. Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

Pokiaľ hľadáte stabilnú prácu v zahraničí a je pre Vás dôležitá istota, sme pre Vás tým správnym partnerom. Našim spolupracovníkom poskytujeme zázemie etablovanej firmy na nemeckom trhu. Zabezpečujeme kompletnú podporu pri všetkých administratívnych otázkach spojených s prácou v Nemecku. Samozrejme sa postaráme aj o dôstojné ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodoinštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ochota pracovať na turnusy, svedomitosť, pracovitosť.
Skúsenosti s prácou v zahraničí výhodou.
Výučný list v odbore.
Dobrá orientácia v plánoch.
Osvedčenie na vysokozdvižné pracovné plošiny.
Samostatnosť.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam na slovenskom i nemeckom trhu a kompetenciám Vám ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti. Už od nášho založenia pred vyše 10 rokmi sa tešíme trvalo rastúcemu počtu spokojných zákazníkov v oblasti elektrotechniky a mechaniky.
Pokiaľ nás ešte nepoznáte a chceli by ste sa dozvedieť viac o nás a práci, radi zodpovieme Vaše otázky mailom alebo telefonicky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3256331  Posting date: 3.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou