Skladník / Expedient (práca na 1 zmenu)

BÁRDI AUTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pri Starom mýte 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástup 750 Eur, po skúšobnej dobe 800 Eur + prémie z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ,,novú krv,, do nášho zabehnutého tímu skladníkov... Staňte sa novou ale plnohodnotnou posilou v našom tíme.

Pýtate sa, čo bude Vašou pracovnou náplňou? Nič zložité- tu je odpoveď :)
  • uskladnenie materiálu v sklade
  • príprava a triedenie zásielok pre denné rozvozy
  • vykonávanie pravidelných inventúr
  • skladové a manipulačné práce

Ponúkame:
  • zodpovednú, kreatívnu, ale hlavne stabilnú prácu v prosperujúcej spoločnosti
  • vždy dobre naladený kolektív
  • firemné benefity
  • moderný vozový park
  • možnosť odborného a profesného rastu
  • kompletné zaškolenie

Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti BÁRDI AUTO SLOVAKIA, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • chuť pracovať

Spoločnosť BÁRDI AUTO má viac ako 100-ročnú históriu a patrí medzi najstaršie spoločnosti pôsobiace v oblasti náhradných dielov v Európe.

BÁRDI AUTO Slovakia, pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000, aktuálne poskytuje svoje služby prostredníctvom 11 pobočiek roztrúsených po celom území Slovenska. Nájdete u nás široký sortiment náhradných dielov na osobné/nákladné automobily či motocykle.

Práca v našej spoločnosti je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj, k čomu nám pomáha inšpirujúce pracovné prostredie a tím talentovaných odborníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiána Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3386791  Posting date: 11.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: nástup 750 Eur, po skúšobnej dobe 800 Eur + prémie z obratu