Nákupca (výroba)

BANCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder - Ižop, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: výrobné stredisko Ižop (Veľký Meder).

Do nášho výrobného strediska hľadáme zamestnanca na pozíciu "Nákupca", ktorý bude zodpovedný za správny a včasný nákup vstupných surovín, podľa plánu výroby. Na tejto pozícii budete komunikovať s dodávateľmi surovín aj obalového materiálu, objednávať tovar, sledovať jeho dodanie a riešiť prípadné reklamácie. V prípade potreby vykonáte prieskum trhu, oslovenie nových dodávateľov, či budete rokovať o podmienkach spolupráce. Dodávateľský reťazec v tejto oblasti je však pomerne stabilný, preto táto agenda nebude na dennom poriadku. Našimi dodávateľmi sú aj spoločnosti zo zahraničia, preto znalosť angličtiny na mierne pokročilej úrovni je žiadaná, znalosť maďarského jazyka je výhodou.

Vaše konkrétne úlohy:

- nákup a objednávanie vstupných surovín a obalového materiálu do výroby
- zabezpečenie včasného dodania tovaru na miesto určenia
- monitoring trhu a aktuálnych trendov, vyhľadávanie nových dodávateľov a udržiavanie vzťahov s existujúcimi
- vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie a následný monitoring zmluvných a dodacích podmienky
- analýza cenových ponúk a snaha o neustálu optimalizáciu nákupných cien
- riešenie reklamácií
- príprava podkladov a vykonávanie administratívnych činností spojených s nákupom (skladové hospodárstvo)
- pracovník na tejto pozícii vystupuje profesionálne a šíri dobré meno spoločnosti.
- pracovná doba 7:00 - 15:30 hod., pracovné dni

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily, kultúru či šport, dovolenkový a vianočný príspevok
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- možnosť sebarealizácie a práca na samostatných zadaniach

Životopis posielajte prosím ako reakciu na kontakt uvedený v pracovnej ponuke.
Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ak Vás nebudeme kontaktovať do konca mesiaca február 2018, považujte prosím Vašu žiadosť za zamietnutú. Za pochopenie ďakujeme.

Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti BANCHEM, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť s obdobnou prácou na nákupnom úseku, ideálne vo výrobnej spoločnosti, je veľkou výhodou
- skúsenosti s komunikáciou s dodávateľským reťazcom, zabezpečenie dodania tovaru, riešenie reklamácií
- všeobecné administratívne zručnosti a znalosti (emailová komunikácia v obchodnom styku, vystavovanie objednávok, znalosť princípov skladového hospodárstva, vedenie plánu nákupu v závislosti od plánu výroby, príprava reportov, štatistík a pod.)
- záujem o prácu vo výrobnej sfére
- logické myslenie, schopnosť vidieť veci v súvislostiach, schopnosť procesy racionalizovať a zefektívniť
- ochota učiť sa nové veci a poňať ich rýchlo
- tímové nastavenie (spolupráca v úzkom kruhu ďalších kolegov v administratíve)
- anglický jazyk aspoň na písomnej úrovni je veľkou výhodou, takisto aj aktívna znalosť maďarského jazyka

Táto pozícia je výzvou pre človeka, ktorý je zorganizovaný a dokáže sa riadiť sám, vie sa rozhodovať, má rád precíznu prácu, vie robiť v počítačovom systéme a je dobre komunikačne vybavený.

Sme rodinná spoločnosť - 100% slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov pre prakticky všetky oblasti hygieny a čistenia. Naša produkcia je využívaná vyše tisíckou spokojných, predovšetkým firemných klientov. Medzi nich patria najmä zdravotnícke zariadenia, priemyselné podniky, upratovacie a čistiace služby, ústavy sociálnej starostlivosti, domovy pre seniorov, rovnako ako aj rôzne organizácie a distribútori pre domácnosti. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008 ako aj certifikátu ISO 14001:2004. Pôsobíme v štyroch lokalitách s centrálou v Dunajskej Strede a zamestnávame okolo 40 ľudí.

Ak Vás náš profil oslovil, pridajte sa k nám. Naša spoločnosť Vám poskytne korektný prístup a ľudské jednanie, dobrú pracovnú atmosféru a možnosť realizovať sa. Očakávame, že budete na svojich zadaniach pracovať naplno a hľadať spôsoby, ako sa veci dajú riešiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3281012  Posting date: 8.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou