Stavbyvedoucí/projektový manažer

BAKPA INVEST s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného kolegu do týmu, pro BAKDEVELOPMENT, který má zkušenosti z oblasti stavebnictví a vedením projektů a staveb.

Co vás čeká?

  • potřebujete umět číst projektovou dokumentaci a samostatně plánovat kroky výstavby
  • budete odpovědný za řízení zakázek od začátku do konce
  • stavíme pouze svoje vlastní projekty nepracujeme jako subdodavatel
  • budete mít svěřenou skupinu kolegů, kterým budete přerozdělovat práci podle zakázek
  • budete objednávat a dohlížet nad termíny
  • budete se pohybovat v terénu ve svěřených regionech (Praha a Středočeský Kraj)

Co u Vás budeme hledat?

  • SŠ zaměřená na stavební vzdělání nebo prokazatelné zkušenosti s rezidenční výstavbou minimálně 3 roky
  • umět číst výkresy a projektovou dokumentaci a dle toho plánovat práce pro jednotlivé etapy projektu
  • dohlížet nad kvalitou provedené práce a načasování
  • uměním se správně a rychle rozhodovat
  • organizačními schopnosti, dotahování, spolehlivost

Co Vám nabízíme?

  • možnost práce na HPP / Živnostenský list
  • platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
  • notebook, mobilní telefon, možnost pracovního automobilu
  • 5 týdnů dovolené, sick days, home office
  • mimopracovní firemní a teambuildingové akce
  • karta Multisport
  • příjemné prostředí moderní kanceláře

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4193725  Posting date: 31.10.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 40 000 Kč/měsíc