Stateroom Stewardess (Chyžné) - Nábor na moderné 4*/ 5* riečne lode v Európe VIKING

backUP job agency

Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Holandsko, USA, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, Juhomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, okres Prievidza, Bratislava
Termín nástupu
máj/jún 2018 a priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
od 1760 € + cca 800 € servisné/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v modernom hotelovom prostredí na 4*/ 5* riečnych lodiach s americkou/austrálskou klientelou.
Trasa: Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Švajčiarsko, Rakúsko, Slovensko, Česko, Maďarsko..

Pracuje sa v pracovných intervaloch napr. cca 2 mesiace na lodi/2 týždne doma. Obdobie dovolenky/voľna je platené zamestnávateľom. Sezóna začína od marca/apríla a končí v zimných mesiacoch november/január.

Lodná spoločnosť Vám ponúka prácu v modernom prostredí a tými
najlepšími benefitmi v tomto odvetví.

Obsadzovaná pozícia: Stateroom Steward-ess / chyžná

• Zodpovednosť za pravidelné upratovanie a čistotu kabín, verejných a ostatných používaných priestorov na lodi podľa vysokého štandardu spoločnosti
• Dodržiavanie vysokých hygienických štandardov.
• Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
• Komunikácia s hosťom, vrátane riešenia ich prianí a sťažností

Fotogalériu, video a viac o obsadzovaných pozíciach spoločnosti Viking nájdete na: http://www.backup-jobs.com/pre-kandidatov/aktualne-ponuky/108-14022018-nabor-na-riecne-lode-viking-river-cruises

- 4*/5* moderné riečne lode
- svetovo oceňovaná lodná spoločnosť
- americká, austrálska klientela
- výhodné švajčiarske pracovné zmluvy
- hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
- zabezpečené ubytovanie a strava
- moderné kabíny s internetom
- poskytnutá kompletná uniforma
- nárok na platenú dovolenku cca 6 dní/mesiac
- každý 2 – 3 mesiac cca 10 - 14 dní dovolenka
- dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
- možnosť nástupu počas celej sezóny

Výberové konanie organizuje naša agentúra priamo so zástupcami lodnej spoločnosti v termíne: 15.05.2018 v Bratislave

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- aktualizovaný životopis
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na našej web stránke: www.backup-jobs.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Lodná spoločnosť Viking s jej hlavným vedením vo Švajčiarsku patrí medzi uznávaných lídrov a najviac oceňované spoločnosti v tejto oblasti. Viking stabilná a neustále rastúca spoločnosť so 65 riečnymi loďami, ktoré plávajú cez 34 krajín v Európe, Rusku, Ázii a Egypte a 3 zaoceánskymi loďami s plavbami po celom svete. Viking riečne lode sa v rámci Európy plavia po riekach Rýn, Dunaj, Moselle, Labe, Rhône a Seine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka
- pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na výletnej lodi

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR), ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.
V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3358701  Posting date: 11.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1760 € + cca 800 € servisné/mesiac