Ekonomická referentka (Pezinok)

B. Braun Avitum s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše dialyzačné stredisko hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu, ktorý má chuť učiť sa nové veci, zastrešovať kompletnú administratívnu agendu spojenú s prevádzkou zdravotníckeho zariadenia a starať sa o jeho skladové hospodárstvo.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Na našich dialyzačných strediskách sa staráme o chronicky chorých pacientov a poskytujeme im tú najmodernejšiu liečbu. K tomu, aby sme toto poslanie mohli napĺňať, potrebujeme mať na vysokej úrovni i administratívne a logistické zázemie. Jeho zaistenie je v spolupráci s centrálou spoločnosti úlohou ekonomickej referentky.

  • Na tejto pozícii budete mať zodpovednosť za sklad spotrebného materiálu; budete zaisťovať jeho priebežné dodávky, dozerať na jeho správne skladovanie a budete riešiť prípadné reklamácie kvality tohto materiálu alebo služieb s jeho dodaním spojených.

  • Významná časť Vašej agendy bude spočívať v pravidelnom spracovávaní výkazov zdravotným poisťovniam a vykonávaní priebežnej kontroly vykazovaných výkonov a materiálu. Budete sa podieľať aj na administrácii zmlúv s jednotlivými zdravotnými poisťovňami.

  • Do Vašej kompetencie bude spadať aj objednávanie služieb nevyhnutných na zaistenie chodu strediska. Nedielnou súčasťou Vašej práce sa tak stane aj rokovanie s dodávateľmi týchto služieb.

  • Súčasťou Vašej práce bude administratíva spojená so spracovaním faktúr a vedením hotovostnej pokladne.

  • Budete tiež spolupracovať s kolegami z personálneho oddelenia; pre nich budete za dialyzačné stredisko kontaktnou osobou. Budete tak pomáhať zaisťovať administráciu nástupov a odchodov zamestnancov, kompletovať podklady pre mzdovú učtáreň a spolupodieľať sa na zaistení agendy BOZP.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Pre túto pozíciu sú kľúčové výborné komunikačné a organizačné schopnosti, dôkladnosť a zmysel pre detail. Budete pracovať v rámci menšieho tímu a preto od Vás očakávame otvorenosť a ústretovosť k spolupráci.

  • Uvítame stredoškolsky vzdelaných uchádzačov, ktorí sa v priebehu štúdia profilovali ekonomickým smerom a majú základné znalosti v oblasti logistiky.

  • Výhodou bude Vaša doterajšia prax v administratíve vo väčšej či medzinárodnej spoločnosti, ideálne aspoň dva roky.

  • Znalosť práce s počítačom uplatníte predovšetkým pri práci s internými informačnými systémami (SAP, SW pre vykazovanie dát zdravotným poisťovniam apod.), ale i v bežných programoch MS Office alebo v ďalších aplikáciách.

  • Znalosť anglického jazyka na základnej úrovni nie je podmienkou, ale pomôže Vám v rýchlejšej orientácii v niektorých dokumentoch, s ktorými sa môžete v rámci nášho nadnárodného koncernu stretnúť.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • BUDETE MAŤ DOBRÝ POCIT Z TOHO, ŽE VAŠA PRÁCA MÁ ZMYSEL
  • Našim poslaním je chrániť a zlepšovať životy a zdravie ľudí na celom svete; k tomu budete svojou každodennou prácou prispievať.

  • MOTIVAČNÉ MZDOVÉ OHODNOTENIE A ODMENY
  • Naším zamestnancom na administratívnych pozíciách dialyzačných stredísk ponúkame zaujímavé mzdové ohodnotenie, ktoré má jasne definované prémiové zložky na mesačnej, kvartálnej či ročnej báze.

  • ZÍSKATE BOHATÚ PONUKU ZAMESTNANECKÝCH BENEFITOV
  • Zamestnancov sa snažíme motivovať nielen mzdou, ale i poskytovanými benefitmi. V rámci systému tzv. „cafeterie“ si môžete vybrať výhody a služby, ktoré Vy sami považujete za najlepšie, či už to sú napríklad poukážky na nákup v lekárni, návštevy divadla, plaveckého bazénu alebo príspevok na dovolenku. Ďalej poskytujeme zamestnancom a ich rodinným príslušníkom veľmi výhodné tarify mobilných operátorov, stravné lístky, darčeky pri životných a pracovných výročiach apod.

  • PRACOVNÚ DOBU PRISPÔSOBÍTE SVOJÍM POTREBÁM
  • Kvôli návšteve banky alebo napríklad úradu si u nás nemusíte brať dovolenku. Pevný úsek, kedy musíte byť na pracovisku, je v rozmedzí od 9:30 do 14:30 hod., zvyšná časť pracovnej doby sa môže po dohode s vedúcim pracoviska prispôsobiť Vaším potrebám.

  • V PRÍPADE ZDRAVOTNEJ INDISPOZÍCIE ZOSTANETE DOMA
  • Pre účely krátkodobých neprítomností môžete čerpať štyri dni zdravotného voľna ročne. Ak Vám práve nebude dobre, zostanete doma bez povinnosti navštíviť lekára kvôli uznaniu dočasnej pracovnej neschopnosti.

  • STANETE SA SÚČASŤOU STABILNEJ SPOLOČNOSTI A TÍMU
  • Snažíme o to, aby zamestnanci na každom dialyzačnom stredisku tvorili zohraný a dobre fungujúci tím. Za týmto účelom organizuje spoločenské akcie, ktoré spolupatričnosť členov k tímu podporujú. V prieskumoch spokojnosti zamestnancov v rokoch 2013 a 2016 celých 98% zamestnancov uviedlo, že u nás pracujú radi.

  • VZDELÁVANIE A OSOBNÝ ROZVOJ JE PRE NÁS KĽÚČOVOU OBLASŤOU
  • Ponúkame možnosť absolvovať odborné kurzy. Pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme vlastné školenia, vrátane rozvoja tzv. mäkkých zručností.

MIESTO PRACOVISKA:

  • Dialyzačné stredisko Pezinok, M. R. Štefánika 10

DÁTUM NÁSTUPU:

  • Február 2018
  • Čiastočný pracovný úväzok (24 hodín týždenne)

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3239170  Posting date: 10.11.2017  The job comes from another website or source.