Office manager

Azet.sk

Miesto práce
Prievozská 14, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemnú, samostatnú a šikovnú uchádzačku, ktorá by na pozícii Office Managera zvládla nasledujúce činnosti a úlohy:

- vybavovanie telefonátov a poskytovanie informácií volajúcim, prepínanie hovorov na príslušných zamestnancov
- triedenie a evidencia došlej pošty pre manažment
- interná distribúcia a archivácia periodík
- zakladanie korešpondencie a ostatných záznamov, dokumentov, všetkých zmlúv do archívu
- na základe podkladov písanie bežných listov a zaistenie ich odoslania
- dojednávanie schôdzok (informovanie návštevníkov a pomoc vedúcim pracovníkom s drobnými administratívnymi a prevádzkovými záležitosťami)
- zabezpečovanie služobných ciest - rezervácie hotelov, leteniek , cestovných lístkov, vyúčtovanie
- zabezpečovanie transferov, hotelov a iných požiadaviek pre zahraničné návštevy na Slovensku
- zabezpečovanie občerstvenia pre všetky meetingy manažmentu
- prekladanie materiálov z cudzieho jazyka
- zápisy zo zasadnutí a porád
- spravovanie kalendára manažmentu, organizovanie pravidelných porád manažmentu
- objednávanie kancelárskych potrieb, nábytku a zariadenia
- výkon ďalších administratívnych prác vo vzťahu k ostatným oddeleniam vydavateľstva
- podľa potreby výkon ďalších úlohy na základe zadania nadriadeného a manažmentu firmy

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- voľné vstupy na vybrané spoločenské, športové, kultúrne podujatia
- teambuildingy so všetkým, čo k nim patrí
- práca v mladom, kreatívnom kolektíve

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosíme, profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Do subjektu e-mailu uveďte názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pracovnej pozícii je veľkou výhodou
- výborná a aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- dobrá znalosť obchodnej korešpondencie
- výborná užívateľská znalosť práce s PC, technická zdatnosť

Osobnostné predpoklady:
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- výborné organizačné schopnosti
- diskrétnosť, lojalita
- zákaznícky orientovaný prístup
- spoľahlivosť, systematickosť, samostatnosť
- flexibilita

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2434115  Posting date: 9.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohoda