Hľadáme do tímu Asistentku/Asistenta

AVAL- J Z, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Lužná
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od pracovných skúseností kandidátov. K základnej mzde môže byť priznané variabilné odmeňovanie v závislosti od plnenia nastavených osobných a firemných cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím sa vďaka našim klientom rozrastá a preto k sebe hľadáme posilu.
Využi príležitosť, svoj potenciál a staň sa pravou rukou konateľa spoločnosti. Buduj s nami značku a úspešnú slovenskú firmu, aktívne sa podieľaj na:

- administratívnych prácach spojených s chodom obchodného,
ekonomického, konštrukčného a výrobného oddelenia
- marketingu
- budovaní značky firmy
- štatistík jednotlivých oddelení
- firemnej kultúre
- raste a budúcnosti spoločnosti

- úspešná, stabilná firma s vyše 20 ročným pôsobením na slovenskom
trhu s jasnými pravidlami
- priestor na sebarealizáciu
- možnosť podieľať sa na firemnej stratégii
- tímová spolupráca v skvelom a zohratom kolektíve
- pevná pracovná doba pondelok - piatok a priestor zosúladiť svoj
pracovný a osobný život

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Na osobné stretnutie budú pozvaní uchádzači, ktorí profesne vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Facebook Business Manager - Pokročilý
Instagram Business Manager - Pokročilý
LinkedIn - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V AVALE uvítame ak budeš:
- zodpovedná/ý
- čestná/ý
- mať chuť využiť svoj talent a skúsenosti
- dosahovať výsledky
- mať chuť učiť sa
- kamarát/ka so sociálnymi sieťami
- dôsledná/ý pri doťahovaní pracovných úloh

Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu vyše 20 rokov. Venujeme sa dizajnu, výrobe atypového nábytku a zariaďovaniu interiérov. Máme za sebou zrealizované úspešné bytové projekty napr. Tri veže, River park, Zuckermandel, Fuxova Residences, Klingerka I, Panorama Towers, Sky park, Eurovea Riverside, Eurovea Tower a iné.
Našimi klientmi sú aj fyzické osoby, ktoré nás oslovujú s projektovaním a zariaďovaním interiérov bytov a rodinných domov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1200797  Posting date: 1.3.2024  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac