Dispečer servisu chladiarenských a vzduchotechnických zariadení

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pohotovosť na telefóne, prijímanie a evidencia hlásených porúch od vedúcich predajní a hlásenie porúch chladiacich zariadení servisným technikom
- Riešiť problém zákazníka KEDYKOĽVEK ( aj mimo pracovnej doby )
- 6:00-21:00 + víkendy -> reagovať na telefonáty/e-maily (bližšie vysvetlenie na osobnom pohovore)
- Monitorovanie zariadení v predajniach
- Nastavovanie parametrov zariadení po nadobudnutí potrebných vedomostí a praxe
- Objednávanie náhradných dielov podľa požiadaviek koordinátora
- Kontrola odstraňovania porúch servisnými technikmi
- Komunikácia s vedúcimi predajní a preverenie funkčnosti servisovaného zariadenia
- Evidencia výkonov montérov

Zamestnanecké výhody, benefity

- Služobný telefón
- Stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- Istota a dlhodobé zamestnanie
- Možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- Príspevok zamestnávateľa na odborné školenie zamestnanca
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Firemné spoločenské posedenia
- Príspevok zamestnávateľa na športové a voľno časové aktivity zamestnanca
- Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme človeka, ktorý si dokáže zorganizovať svoju prácu, je nápomocný a s radosťou rieši problém zákazníka a docieli a zabezpečí to, aby zákazník bol spokojný.
Nebojí sa a je pripravený riešiť problém zákazníka KEDYKOĽVEK ( aj mimo štandardnej pracovnej doby) a nezľakne sa zodpovednosti pri jeho riešení.
Hľadáme človeka, ktorý sa rýchlo a efektívne dokáže učiť nové veci. Vie profesionálne komunikovať so zákazníkmi a vie rozumne argumentovať. Má správny odhad nad situáciou a dokáže poskytnúť správne informácie a riešenia servisnému technikovi. Má rád kvalitne odvedenú prácu, nebojí sa výziev, dokáže vytrvať a dotiahnuť veci dokonca.

Máte pozitívny postoj, radi pomáhate, komunikujete, máte analytické myslenie, hľadáte riešenia a dokážete si zorganizovať svoju prácu ? Ste človek, ktorý má v sebe energiu, rozhodnosť, zodpovednosť, sebavedomie, ste tímový a lojálny hráč?
Ak áno, tak hľadáme do nášho tímu práve Vás .

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Educational Specialization

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

POZNÁMKA: Táto pozícia je vzhľadom k náplni vhodná aj pre telesne znevýhodneného uchádzača.

- technické myslenie
- ochotný riešiť problémy zákazníkov aj mimo pracovnej doby
- orientovaný na vyriešenie problémov
- nápomocný zákazníkom
- príjemné vystupovanie
-samostatnosť
- radosť z komunikácie
- schopnosť organizovať
- rýchly a efektívny
- zodpovedný
- čestný
- ochotný učiť sa nové veci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj, kompletné poradenstvo, projektovanie, realizácia, servis a údržba vzduchotechniky, klimatizácie, obchodných a chladiacich zariadení.

Naše poslanie:

Sme neustále sa rozrastajúca spoločnosť v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, obchodných a chladiacich zariadení, ktorá sa nebojí ani náročných projektov.

Vzduchotechnika a klimatizácia

Poskytujeme kompletnú odbornú starostlivosť pri navrhovaní, spracovaní projektovej dokumentácie, realizácii a dokážeme zabezpečiť záručný a pozáručný servis. Nie sme viazaný výrobcami, podľa požiadaviek zákazníka nainštalujeme rôzne značky a zariadenia.
Poskytujeme kompletné riešenie v oblasti chladenia, vetrania, vzduchotechniky a klimatizácie do bytov a rodinných domov, bánk, kancelárií, kaviarní, administratívnych centier, hotelov, supermarketov, nemocníc až po veľké priemyselné podniky.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, hotelov, kaviarní, nemocníc, admin. centier atď. a hlavne, aby sa návštevníci týchto budov cítili komfortne, čo zabezpečuje naša správne namontovaná účelná klimatizácia a vzduchotechnika.


Obchodné a chladiace zariadenia

Poskytujeme kompletnú odbornú starostlivosť pri navrhovaní, spracovaní projektovej dokumentácie, realizácii obchodných a chladiacich zariadení a dokážeme zabezpečiť servis, pozáručný servis a montáž zariadení do supermarketov, marketov, do malých, stredných a veľkých predajní potravín, do predajní mäsa a mäsových výrobkov, predajní zeleniny, drogérií, elektra, železiarstiev, ale aj do skladových priestorov a pod. Naša spoločnosť má mnoho skúseností, a preto dokážeme svojim zákazníkom navrhnúť a odovzdať najvhodnejšie riešenie v oblasti zariaďovania predajní.

Našim účelom je, aby sme vytvorili príjemné, zaujímavé prostredie pre prevádzkovateľov obchodov, aby sme naplnili ich plány a požiadavky, ale hlavne, aby sa ich zákazníci pri nakupovaní cítili príjemne. Vytvárame pre nich kultúrne a bezpečné prostredie k nakupovaniu.O nás:
Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi.

Za 25 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AV GAST s.r.o.
Hečkova 4
040 17 Košice
http://www.avgast.sk
ID: 3676651  Posting date: 14.10.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac