Prijimaci technik vozidiel zn. Mazda, Auto Palace Panónska

Auto Palace Panónska s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
623 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme prijímacieho technika vozidiel zn. Mazda!

Koho potrebujeme a hľadáme?

Máme mnoho zákaziek a rastieme, preto hľadáme príjemného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu, automobilového fanúšika s aktívnym prístupom k zákazníkovi a jeho potrebám.

Technické myslenie, otvorený prístup, vodičské oprávnění, ochota tvrdo na sebe pracovať a veci neustále posúvať dopredu sú základ a maturita či predchádzajúca prax podmienkou.

Čo budete robiť?

Budete kompletne zabezpečovať servis zákazníkov od samotného prijatia vozidla až po konečné uzatvorenie zákazky odovzdaním vozidla zákazníkovi. Automobil je pre zákazníkov takmer vo všetkých prípadoch platným členom rodiny a je na to potrebné myslieť vždy pri jednaní s klientom.

Medzi Vaše hlavné činnosti bude patriť:

  • príjem vozidiel do servisu a ich odovzdanie po prehliadke/oprave
  • predbežná kalkulácia ceny práce, náhradných dielov a príslušenstva
  • tvorba servisných zákaziek
  • zodpovednosť za dodržanie termínov
  • odovzdanie práce na dielňu
  • fakturácia zákaziek
  • komunikácia so zákazníkmi počas opravy vozidla
  • pri poistných udalostiach dodanie podkladov do poisťovne a komunikácia s poisťovňami
  • práca vo firemnom systéme

A čo vám za to radi ponúkneme?

Stanete sa súčasťou zohraného kolektívu, kde kolegovia robia, čo ich baví. Firmy, kde vládne príjemná atmosféra, kde Mazda bude vašou vášňou a kde pracujeme pre zákazníka. Budete mať priestor na osobný rast, t.j. vzdelávať sa a rásť so značkou, ktorá sa neustále vyvíja a posúva. Samozrejmosťou je príspevok na stravovanie a zamestnanecké zľavy na firemné produkty a služby.

Tak čo, zaujalo Vás to?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovieme každému!

Požiadavky na zamestnanca

Výkupca jazdených vozidiel, Auto Palace Panónska
ID: 4020272  Posting date: 13.1.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 623 EUR/mesiac