HR asistent (personálna agentúra)

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom vysokej školy a hovoríš plynule anglicky alebo nemecky?
Máš chuť rásť či už osobnostne alebo kariérne?
Chceš získať praktické skúsenosti z oblasti náboru a výberu kandidátov?

Ak si odpovedal trikrát „áno“ a máš ZÁUJEM s nami pracovať nie len počas prázdnin, ale AJ POČAS ŠKOLSKÉHO ROKA, čakáme Ťa v našom tíme!

S pomocou skúsených konzultantov a asistentov, ktorí ťa zaškolia, sa naučíš:
- ako aktívne vyhľadávať kandidátov a ako ich osloviť
- profesionálne komunikovať s kandidátmi prostredníctvom sociálnych sietí, mailovo, telefonicky i osobne
- overovať jazykové zručnosti uchádzačov a aktívne rozvíjať tie svoje
- tvoriť originálne a profesionálne popisy pracovných ponúk, a inzerovať ich na pracovných portáloch, ale aj sociálnych sieťach
- pracovať s našou internou databázou

Okrem toho získaš prehľad o pracovnom trhu, o firmách na Slovensku či v zahraničí. Budeš mať možnosť komunikovať s luďmi rôznych profesii. Dáme ti tiež priestor na tvoju kreavitu, v čom sa cítiš doma.
Naša práca je veľmi dynamická a každý deň sa dozvieme niečo nové, nepochybne nadobudneš nové vedomosti. U nás sa nespí na vavrínoch :)

ČO TI ZA TO PONÚKAME?

Okrem dynamického a pozitívne naladeného kolektívu, ktorý Ťa u nás čaká, získaš:
- zaujímavú a stabilnú prácu v personálnej agentúre, ktorá pracuje pre slovenské ale aj medzinárodné spoločnosti
- možnosť osobnostného rozvoja ale aj kariérneho rastu
- účasť na firemných teambuildingoch
- staneš sa členom teamu, ktorý je zložený z odborníkov v oblasti headhuntingu a recruitingu, a získaš tak praktické skúsenosti
- možnosť požičať si zaujímavé knihy z oblasti personalistiky v našej firemnej knižnici

Váš životopis nám zašlite cez profesiu v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Podrobnejšie informácie o spoločnosti, projekte a náplni práce sa dozviete telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Spätne môžeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám a predstavám nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Patríme medzi popredné slovenské personálne agentúry. Od nášho založenia v r. 2004 pôsobíme na celom Slovensku. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničím, napr. Českom, Rakúskom, Nemeckom a inými krajinami. Ponúkame vynikajúce pracovné pozície pre Vás, potenciálnych zamestnancov. Hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov, Vašich možných zamestnávateľov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme profesionálmi v tom, čo robíme, ale sme aj veselí a ľudskí.
Preto do nášho tímu hľadáme mladého dynamického človeka, zodpovedného s dobrými komunikačnými schopnosťami, ale aj človeka osobnostne príjemného, s tímovým duchom a veselou povahou.

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2741393  Posting date: 28.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou