Hľadáme Wordpress Designera/Developera/Daredevila! Si to ty?

Audiolibrix Ltd

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacplat záleží čisto od tvojich skúseností, znalostí a akčnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s webstránkami? S Wordpressom? Vytváranie jednoduchých či stredne náročných webov a features pre ne? Designovanie frontendu na základe dodaných požiadaviek či vlastného cítenia? Správa, optimalizácia a vylepšovanie webov? Radšej hľadáš vylepšenia webu ako nové seriály na Netflixe? Tak čítaj ďalej!

Hľadáme šikovného a kreatívneho člena do tímu, ktorý/á nám pomôže budovať lepšie weby v našom portfóliu projektov. Ide prevažne o prezentačné weby a blogy, no nájde sa medzi nimi aj nejaký ten e-commerce.

Tvojou úlohou bude spektrum nasledovných činností:
- inštalácia a správa Wordpress webov (update, pluginy, integrácie na služby)
- rozširovanie ich vzhľadu a funkčnosti na základe požiadaviek (základy PHP, HTML, CSS, JS)
- pomoc s vytváraním landing stránok pre marketing tím (Bootstrap)
- čokoľvek, čo ťa bude baviť a bude dávať zmysel aj pre nás

Nezaujíma nás, či si cez deň vybehneš na plaváreň, k lekárovi alebo pre dieťa do škôlky. Zaujíma nás, či a ako efektívne dokážeš spraviť to čo máš, zorganizovať a splniť dohodnuté. Flexibilita je slovo, čo máme radi.

Dovolenka nie je benefit, ale samozrejmosť. Bez nej by sme sa všetci zbláznili.

Laptop? Mobil? Štandard.

Prístup ku kurzom, školeniam, seminárom, audioknihám...

Ako hlavné nás nezaujíma, aké máš vzdelanie a koľko rokov si vydržal/a v škole, alebo si si odsedel/a niekde v korporáte.

Naopak dosť nás zaujíma to, prečo by si túto prácu chcel/a a hlavne vedel/a robiť. Pracoval/a si na nejakých zaujímavých projektoch? Zatiaľ si na ničom komerčnom nerobil/a, ale aj tak máš niečo, čím sa chceš pochváliť? Prečo ťa zaujíma práve tvorba webov a Wordpress?

Podeľ sa s nami v motivačnom časti dotazníku: https://go.audiolibrix.com/pracujprenas

Neposielaj CV e-mailom, vyplň prosím dotazník.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
HTML - Expert
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Bootstrap - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že:
- budeš samostatný/á a zvládneš ustriehnuť zadania a ich deadliny
- budeš vedieť dobre komunikovať s ľuďmi v tíme
- precíznosť a predstavivosť je to čo ti prúdi v žilách a o perfektnom webe máš jasnú mienku
- keď niečo nebudeš vedieť, tak sa opýtaš
- kto sa pýta ten sa dozvie
- ak sa nedozvieš od nás, budeš hľadať a naučíš sa inde
- dáme ti priestor, ty musíš dať ochotu a iniciatívu
- svojimi nápadmi pomôžeš k zlepšeniu vecí
- máš chuť sa neustále zlepšovať a vzdelávať, učiť sa a skúšať nové veci, programy, nástroje a procesy
- máš angličtinu aspoň na komunikačnej úrovni

Sme najväčší a objektívne (:)) aj najlepší audioknižný distribútor/obchod v ČR a SR.

Veríme, že nielen cvičením je človek zdravý. Rovnako dôležitý ako tréning tela je aj tréning mozgu. Audioknihy, podcasty a audioblogy sú na tento účel vynikajúce. Čo robíme, chceme robiť stále lepšie. Aj preto hľadáme najlepších ľudí, nech žijú kdekoľvek.
ID: 4042529  Posting date: 5.3.2021  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac