Hlavný kuchár - Koliba Zlatá podkova

ATEX Košice, s.r.o.

Miesto práce
Koliba Zlatá podkova, Sídlisko KVP
Termín nástupu
Dohodou
7,47 EUR/hod.Zamestnanecké benefity, odmeny, možnosť si privyrobiť na spoločenských akciách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára, ktorému nechýba nadšenie a stal by sa rád súčasťou tímu.
Pozícia : úsek mäsa
Samostatná príprava jedál
Zodpovednosť za dodržiavanie receptúr
Zabezpečenie kvality pripravovaných jedál
Znalosť pracovných postupov
Dodržiavanie HACCP
Dodržiavanie čistoty a hygieny

Reštaurácia Koliba Zlatá podkova hľadá do svojho tímu nových kolegov.
Práca u Nás nie je o stereotype a monotónnosti.
Neváhaj a pridaj sa k Nám.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Pozícia vyžaduje platný zdravotný preukaz , osvedčenie o spôsobilosti tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo osvedčenie z Červeného kríža.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, , vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci, tímový hráč

Spoločnosť podnikajúca v oblastí gastronómie a iných služieb už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4070928  Posting date: 1.8.2022  Basic salary component (gross): 7,47 EUR/hod.