Programátor C# .NET

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 300 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného programátora v prostredí .NET C#, ktorý sa nebojí výziev. Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.
Od nového kolegu očakávame, že sa bude spolupodieľať na zdokonaľovaní našich produktov svojimi nápadmi a skúsenosťami. Určite sa u nás uplatní kolega, ktorý sa neuspokojí s vecami, tak ako sú, ale má chuť neustále napredovať.

Čo budeš u nás robiť:
50%
Programovať náš vlastný podnikový systém, ktorý zjednodušuje prácu u viac ako dvesto veľkých firiem
35%
Skúmať a vymýšľať, ako by to mohlo fungovať lepšie
15%
Pátrať a loviť chyby, ktoré sú niekedy schované v kóde a inokedy medzi klávesnicou a ...okolím...

-Praca s najnovsimi technologiami, SCRUM, Agile
- Medzinarodne projekty
- UrcujemeTrendy
- Vzdelavanie
- Konferencie #Certifikaty
- HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba
- Pozerame zapasy
- ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia
- Nudit sa nebudes
-MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Počet rokov praxe

4

- požadovaná znalosť objektového programovania
- skúsenosti s tvorbou Windows aplikácií v
prostredí .NET C#
- výhodou je znalosť Oracle PL/SQL
- skúsenosť s .NET.Core je výhodou
- aktívna snaha o čitateľný kód
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- obľuba tímovej práce
- výhodou je tiež znalosť obehu firemných
dokladov
prax minimálne 3 roky

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4015139  Posting date: 30.12.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac