Quality Assurance Tester

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiac1 600- 2 500 EUR Mzda môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme QA testera, plného entuziazmu, pre náš vývojový tím, ktorý je kľúčovou súčasťou vytvárania našich ERP systémov, zameraných na spracovanie veľkého množstva dát a určených pre riadenie stredne veľkých a veľkých firiem.

Čo budeš u nás robiť?

o Navrhovať a nasadzovať efektívne riešenia automatizovaného testovania
o Navrhovať a pripravovať testovacie scenáre pre manuálne/automatizované testovanie
o Písať a udržiavať skripty pre automatizované testovanie
o Automatizovať čo najviac testovacieho úsilia za použitia minimálnej sady skriptov
o Analyzovať výsledky spúšťaných testov a reportovať chyby
o Podieľať sa na vývoji QA štandardov
o Spolupracovať s ostatnými členmi vývojového tímu

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdrav #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

o Tímový hráč
o Skúsenosť s testovaním desktopových aplíkácií
o Skúsenosť s nastavením automatizovaného testovania
o Silné analytické zručnosti, orientácia na detail, spájanie si súvislostí
o Aspoň základná znalosť C# .NET
o Aspoň základná znalosť SQL
o PL/SQL a T-SQL výhodou
o Uprednostňujú sa skúsenosti z práce vo vývojovom prostredí, ktoré využíva metodiku Agile / Scrum

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3981156  Posting date: 14.9.2021  Basic salary component (gross): 2 500 EUR/mesiac