Konzultant pre ERP systém - mzdy

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
1 100 - 1 600 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj vyššia, a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti z oblasti mzdovej problematiky, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoju kreativitu. Ak už nechceš "sedavú" prácu, máš dobré komunikačné zručnosti a zaujímaš sa o informačné technológie, neváhaj a kontaktuj nás :). Vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem a na slovenskom trhu s informačnými systémami udávame trendy.

Čo budeš u nás robiť:
- analýza potrieb zákazníka v rámci implementačných projektov
- implementácia modulu Mzdy a RĽZ ako súčasti ERP riešenia u zákazníkov
- návrh aplikačného a procesného riešenia pre zákazníka
- riešenie technických incidentov v rámci projektov spoločnosti
- vykonávanie technickej podpory IT riešenia pre zákazníkov spoločnosti
- identifikácia chybových hlásení, ich analýza a samotné riešenie
- tvorba administrátorských dokumentácií a používateľských príručiek
- činnosti pre podporu existujúcich zákazníkov
- príprava technických podkladov pre ponuky a prezentácie
- činnosti pre podporu obchodu (prezentácie systému vo svojej oblasti)

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #DogFriendly#BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky obsadzovanej pozície. Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem pracovať v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Základné skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou
- Znalosť mzdovej agendy v kontexte firemných procesov
- Základné systémové znalosti nutné pre migrácie údajov, nastavenia ERP systémov, prácu s databázou
- základné skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou
- Organizačné schopnosti a ťah na bránku
- Analytické schopnosti a myslenie
- Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, aktívy a tvorivý prístup
- Záujem o IT a nové trendy
- Racionálne a efektívne myslenie
- Odolnosť voči stresu

Výhodou je, ak …
- Ste boli členmi implementačného tímu ERP systému
- Máte odborné skúsenosti v oblasti Miezd
- Máte analytické myslenie
- Máte prehľad v oblasti IT a informačných systémov
- Znalosť informačného systému SPIN je výhodou

- analytické myslenie
- asertivita a dobré komunikačné schopnosti
- dobré prezentačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, aktívny a tvorivý prístup
- znalosť angličtiny
- flexibilitu pri občasných cestách na projekty

- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3596095  Posting date: 30.4.2021  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac