Nastavovač vstrekolisov

ASG Production s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.7€/h + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do novootvorenej trojzmennej prevádzky.
Náplň práce:
Zoraďovanie, nastavovanie a monitorovanie procesu vstrekovania plastov podľa stanovených parametrov
Výmena foriem a základná údržba
Zlepšovanie procesu vstrekovania plastov
Zabezpečenie výroby dielov v požadovanej kvalite
Zber požadovaných výrobných dát
Prevedenie malých opráv
Obsluha VZV - uskladňovanie výrobkov

práca v malej firme rodinného typu
možnosť ovplyvniť vývoj firmy
dochádzková prémia
13. plat
mesačné prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Ak spĺňate vyššie uvedené kritéria, pošlite nám životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov mailom prípadne telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma ASG je firma rodinného typu. Vyrába výrobky z plastov prevažne pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, nastavovanie strojov, programovanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

viacročná prax s procesom vstrekovania plastov v automobilovom priemysle, výhodou prax na vstrekolisoch ARBURG,
základná znalosť práce na PC
vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita
organizačné schopnosti a orientácia na kvalitu
schopnosť operatívne riešiť problém

Spoločnosť sa venuje poradenskej činnosti v oblasti finančného poradenstva a automotive (hlavne optimalizácia procesov), sprostredkovaniu práce a poradenskej činnosti pre uchádzačov o zamestnanie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3757675  Posting date: 8.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 7 - 8 EUR/hod.7€/h + prémie