Inžinier kvality

ASG Production s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacbrutto 1500-2000€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného inžiniera kvality pre novootvorenú prevádzku rodinného typu.
Hlavné úlohy:
Riadenie a starostlivosť o rozvoj a zlepšovanie systému manažmentu kvality
Vstupná kontrola kvality dodávaných dielov a komunikácia s dodávateľmi
Plánovanie a aktívna účasť na interných, dodávateľských, zákazníckych a certifikačných auditov
Zodpovednosť za kvalitu výrobkov, zisťovanie príčin vzniku zníženej kvality výrobkov, návrh opatrení na dosiahnutie požadovanej kvality - Procesná kontrola spolupráca pri riešení problémov s výrobkami, spolupráca pri vytváraní FMEA, kontrolných plánov
Spolupracovanie na nových projektoch a vzorkovanie, tvorba podkladoch pre nové diely podľa zákazníckych požiadaviek (PPAP, PPF)
Tvorba kontrolných a pracovných inštrukcií, kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, príprava vizualizácií, meranie výrobkov
Zber požadovaných dát pre kontrolu kvality, realizácia štatistických analýz, uplatňovanie operačnej analýzy
Riadenie procesu dodávateľských a zákazníckych reklamácií, vytváranie 8D Reportov

práca v malej firme s kompetenciami a výhodami veľkej firmy
rýchle presadenie zmien bez zbytočnej byrokracie
rýchle rozhodovanie a kompetencia rozhodovať
možnosť ovplyvniť rozvoj a vývoj firmy

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritéria mailom, prípadne telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma ASG sa zoberá výrobou komponentov s plastov pre automobilový priemysel, výrobou filtrov a montážou výrobkov pre prevažne automobilový priemysel. Otvárame prevádzku v Trenčíne, ktorá bude mať približne 20 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru, certifikát interný auditor ISO 9001; ISO TS 16949; ISO 14001
ovládanie nástrojov používaných v automotive napr. FMEA, SPC, MSA; VDA 6.3, PPAP, Ischikawa)
znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni
Znalosť práce PC ( MS Office, Outlook, AutoCAD )
viacročné pracovné skúsenosti na podobnej pozícií, ochota cestovať
schopnosť operatívne riešiť problémy, orientácia na výsledok
vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita, komunikačné zručnosti
skúsenosti s technickou dokumentáciou, orientácia na trhu relevantných technológií
orientácia na kvalitu

Spoločnosť sa venuje poradenskej činnosti v oblasti finančného poradenstva a automotive (hlavne optimalizácia procesov), sprostredkovaniu práce a poradenskej činnosti pre uchádzačov o zamestnanie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3757673  Posting date: 8.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacbrutto 1500-2000€ + prémie