Produktový manažér a výroba

ARTsablony s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
850 - 1 650 EUR/mesiac650€ netto + variabilná mzda 550€netto na základe výkonu a vedomostí, zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu dvoch nových členov, ktorí zapadnú do kolektívu a budú sa podieľať na výrobe dekorácií pre našich zákazníkov.
Náplň práce:
-výroba dekorácií, nálepiek, šablón na maľovanie, obrazov, tabuliek
-práca s tlačiarenskými strojmi
-upravovanie grafík a návrh nových fotomontáží v grafických programoch
-správa sociálnych sietí na instagrame a facebooku
-balenie zásielok a komunikácia so zákazníkmi
-učenie sa novým zručnostiam

Video z výroby si pozri tu: https://www.youtube.com/watch?v=0TzBVTh3we0

Prosíme zaslať životopis a motivačný list, v ktorom nám napíšete, čo o našej spoločnosti viete a prečo by ste u nás chceli pracovať mailom na [email protected]

Počet výberových kôl: 2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reklama, marketing, polygrafická výroba

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívnych ľudí, ktorí sa chcú učiť novým veciam a prispieť k rastu firmy. Ktorí majú radi kreatívnu prácu a neboja sa výziev. Maľujú, kreslia, alebo čokoľvek robia aj počas svojho voľného času.

INSPIO vyrába dekorácie do interiéru pre Slovensko, Nemecko, Rakúsko, Česko a Maďarsko. Nálepky na stenu, tabuľky o narodení, šablóny na maľovanie. Všetko sa vyrába. Práca je tvorivá, kreatívna a rôznorodá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3717376  Posting date: 7.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 850 - 1 650 EUR/mesiac650€ netto + variabilná mzda 550€netto na základe výkonu a vedomostí, zručností