Obchodník, obchodný manažér

Arton s.r.o.

Miesto práce
Komenského 27, Žilina
Druh pracovného pomeru
full-time, trade licence
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacOdmeňovanie pracovníka sa skladá z fixnej a variabilnej zložky. Dominantná je variabilná zložka, ktorá je závislá od individuálneho výkonu, ako aj od mesačného obratu firmy, pričom horná hranica odmeny nie je zastropovaná. Motivačné ukazovatele sú stanovené progresívne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Accoung manager spoločnosti vyvíja aktívnu akvizičnú činnosť pri oslovovaní klientov spoločnosti. V rámci komplexného portfólia produktov (billboardy, bigboardy, megaboardy, fasády) ponúka klientom kampane, príp. tvorbu media-mixu pre potreby regionálneho resp. celoslovenského pokrytia. Ďalej poskytuje starostlivosť existujúcim klientom, udržiava obchodné väzby, zúčastňuje sa rokovaní, príp. neformálnych stretnutí. Obchodník pracuje s existujúcimi databázami, ale aj aktívne vyhľadáva nových klientov.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v Artone na uvedenej pozícii pracovníkovi umožní kvalitné vzdelanie v obchodníckych zručnostiach - od verbálnej + neverbálnej komunikácie, cez zvládanie námietok až po negociačné zručnosti. Firma poskytuje na výkon práce služobný automobil, PC, mobilný telefón, kvalitné personálne a technické zázemie firmy, ktorého súčasťou je o. i. kvalitné know-how spoločnosti, na trhu pôsobiacej 27 rokov.

Informácie o výberovom konaní

Na výberové konanie bude pozvaný uchádzač, ktorý zašle svoj CV a po úvodnej náhľadovej selekcii bude zaradený medzi kandidátov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú očakávané požiadavky, a teda na uvedenú pozíciu majú najvyššie predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Educational Specialization

Marketing, reklama, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Yes

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Výborné komunikačné schopnosti, extrovert so schopnosťou nadchnúť seba aj ostatných, chuť pracovať, vzdelávať sa a rásť, tímový hráč s ťahom na bránu, obratnosť v jednaniach.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma, zaoberajúca sa budovaním a prenájmom siete nosičov veľkoplošnej vonkajšej reklamy - billboardy, bigboardy, reklamné lavičky, fasády, megaboardy, gigaboardy ap., s 27-ročnou históriou na trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Arton, s.r.o.
Komenského 27
010 01 Žilina
http://www.arton.sk
ID: 3963523  Posting date: 7.9.2020  Basic salary component (gross): 600 EUR/mesiac