Marketingový špecialista

AQUA PRO EUROPE, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
740 - 1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa upresní na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a kreatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý rád prináša nové nápady a chce ich aj realizovať . Ak máš rád nové výzvy, máš rád dynamickú prácu, chceš sa podieľať na vývoji a výsledkoch našej spoločnosti, tak nemáš prečo váhať.

Zašli nám ukážku svojej práce spolu so svojim CV ešte dnes!

Pracovná náplň:

  • tvorba design manuálu spoločnosti a pravidlá jeho používania
  • strategické budovanie značky spoločnosti
  • návrh mediálnych kampaní, koordinácia PR aktivít spoločnosti
  • samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít
  • analýza a zhodnotenie úspešnosti kampaní
  • aktualizácia sociálnych sieti a web stránky, pravidelná tvorba ich obsahu
  • pomoc pri zavádzaní nových produktov
  • vytváranie prezentačných materiálov
  • HR marketing
  • spolupráca a koordinácia aktivít s obchodným oddelením
  • úzka spolupráca s reklamnými agentúrami pri zadávaní návrhov

Chceš ukázať čo vieš? Chceš, aby Ti platili za to čo ťa baví? Potom príď pracovať do našej stabilnej a silnej spoločnosti. Flexibilný pracovný čas, aj z domu, nijako nebude brániť tvojmu osobnostnému a kariérnemu rastu. Firemný notebook a telefón Ti bude nápomocný k realizácií tvojich kreatívnych nápadov, ktorými zapadneš do nášho priateľského kolektívu.

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy
WordPress - Základy
Copywriting - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a schopnosti, ktoré idú ruka v ruke s pozíciou:
  • kreatívne a inovatívne myslenie
  • schopnosť samostatnej práce a rozhodovania
  • zmysel pre zodpovednosť
  • schopnosť riadiť projekty od A po Z
  • entuziazmus
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • tímový hráč

Sme lídri na trhu v zabezpečení pitného režimu pre firemnú klientelu rôznej veľkosti a zamerania a takisto pre domácnosti. Disponujeme 5 distribučnými centrami a preto sme schopní zabezpečiť dodávky vody na celom území SR.
Naša poslanie: Zdravá voda na dosah

Kontakt

ID: 3709921  Posting date: 4.1.2021  Basic salary component (gross): 740 EUR/mesiac