Manažér vývoja a inovácií

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý sa bude podieľať na tvorbe a vývoji nových, ale aj na inovácii existujúcich produktov. Ideálny kandidát bude mať skúsenosti s vedením a riadením tímu, bude podporou a oporou.

- Zodpovednosť za vypracovanie výrobno-technickej a programovej dokumentácie
- Spoluúčasť na tvorbe stratégie spoločnosti.
- Zodpovednosť za správne zrealizovanie návrhov na zmeny.
- Úzka spolupráca s oddelením zákazníckeho servisu a oddelením výroby, konštrukcie, technológie a nákupu.
- Operatívne riešenie problémov počas výroby zákazky.
- Skúsenosť s testovaním validáciou výrobkov a procesov.
- Vývoj nových produktov, inovácie existujúcich produktov, technická a konštrukčná optimalizácia výrobkov.

Ponúkame Vám stabilnú a dlhodobú prácu, v ktorej samozrejmosťou je zaškolenie. Dôležitá je pre nás rovnováha medzi pracovným a súkromným životom našich zamestnancov, preto máme stabilnú pracovnú dobu a voľné víkendy. V našej spoločnosti podporujeme tímové akcie a udržiavanie rodinnej atmosféry. O stravovanie sa nemusíte báť, zabezpečuje nám ju vlastná jedáleň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov. Zaoberá sa tiež ich montážou a servisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie prednostne strojárske, technické alebo stavebné
- Anglický jazyk na dobrej komunikačnej úrovni
- Procesné a analytické myslenie, organizačné a komunikačné schopnosti
- Vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- Kreatívnosť,flexibilita, samostatnosť, lojálnosť, bezúhonnosť
- Prax na pozícii konštruktéra výhodou, nie však podmienkou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3182867  Posting date: 9.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou