Farmaceut

APOTHEKA KOŠICE, s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacMzda je tvorená základnou zložkou mzdy: 1300€ a variabilnou zložkou mzdy na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do lekárne APOTHEKA hľadáme farmaceuta s nasledujúcou náplňou práce :
- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola stavu skladových zásob,
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- administratívne práce súvisiace s fakturáciou na zdravotné poisťovne
- plnenie úloh zverených zodpovedným farmaceutom

Príjemný kolektív aj pracovné prostredie.
Preplatenie poplatkov v komorách. Možnosť kariérneho rastu.

Pracovná pozícia - farmaceut: krátky/dlhý týždeň - 12hod.zmeny, práca aj cez víkendy, sviatky.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná zdatnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať,.

Lekáreň APOTHEKA na železničnej stanici v Košiciach pôsobí od roku 2015. Zároveň sme pohotovostnou lekárňou, poskytujeme lekárenskú starostlivosť aj cez víkendy a sviatky. Sme mladý kolektív a naša práca je naším poslaním. Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3764517  Posting date: 3.1.2024  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac