Oracle Konzultant

Apex solutions SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiac13. plat Príspevok na stravovanie Možnosť neustáleho vzdelávania Firemné podujatia Oracle certifikát

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného, samostatného a motivovaného kolegu na pozíciu senior konzultant v malej IT spoločnosti, zameranej na Oracle technológie. Hlavnou náplňou práce v pobočke v Bratislave sú on-site konzultácie a vývoj webových aplikácii a komunikačných rozhraní medzi internými a externými aplikáciami a správa portfólia existujúcich aplikácií pre našich zákazníkov najmä v oblasti poisťovníctva.

flexibilná pracovná doba
možnosť práce z domu
stabilita medzinárodnej inštitúcie
príjemné pracovné prostredie a kolektív
príspevok na stravovanie
Oracle certifikát

Profesné životopisy vrátane súhlasu so spracovaním osobných údajov, zasielajte na e-mailovú
adresu [email protected].
Vhodní uchádzači budú pozvaní na on-line pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
CSS - Základy
HTML - Základy
JavaScript - Základy

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť s programovaním v PL/SQL min. 3 roky
Schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť a tímová spolupráca
Motivácia učiť sa nové technológie
Skúsenosť s technológiou APEX (Oracle Application Expres) výhodou

APEX Solutions je spoločnosť so sídlom v Prahe, ktorá vytvára pre svojich klientov moderné webové aplikácie na platforme Oracle Application Express (APEX). Pôsobíme v ČR od roku 2007, na Slovensku od roku 2016. Sme odborníkmi na technológiu Oracle APEX, v ktorej vytvárame naše riešenia v bankovníctve, poisťovníctve, maloobchode a storjárenstve. Snažíme sa v malom kolektíve vytvárať stabilné aplikácie pre našich klientov.
ID: 3910704  Posting date: 11.5.2020  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac