CNC programátor Holandsko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
17 - 20 EUR/hod.17 - 20 EUR/HOD netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na prácu v Holandsku hľadáme CNC programátorov .

Požadujeme :
Prax na CNC - sústruhu Karusel priemer stola 2 m program Siemens 8400 , mazak integrex system mazatrol .
- fréza Okuma 5 osa MY 600 , fréza Daevoo Puma Fanuc Mill 16.M , fréza program Haidenhain 415.

Ponúkame : plat 17-20 eur/hod na živnosť.
Ubytovanie zabezpečené .
Znalosť anglického alebo holandského jazyka nutná .

V prípade Vašeho záujmu zasielajte životopisy na email : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
ID: 3584607  Posting date: 10.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 17 - 20 EUR/hod.17 - 20 EUR/HOD netto