Pomocný pracovníci na strechy Belgicko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
14 eur/hod netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partiu poprípade jednotlivcov na pomocné pokrývačské práce . Táto skupina bude vykonávať prácu na stavbách v Belgicku .
Práca je na turnusy - 6 týždňov v Belgicku 10 dní doma.
Požadujeme : živnostenský list aktívny minimálne dva mesiace, ochota pracovať vo výškach , znalosť ang. jazyka ( pri skupine postačí znalosť jazyka u jedného z uchádzačov ) flexibilitu

Seriózne jednanie a dlhodobá spolupráca , po zaškolení a zapracovaní možnosť platového rastu , zabezpečené a hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
ID: 3431163  Posting date: 5.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 14 eur/hod netto