Pracovník v zlatníckej dielni a leštiarni

ANTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
október 2020
800 - 1 000 EUR/mesiac800 EUR počas skúšobnej doby, 1 000 EUR po skončení skúšobnej doby, plus príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Tvorivého, manuálne zručného ducha so šikovnými rukami, či už v tele dámy alebo pána, ktorý má praktické skúsenosti s obrábaním kovov a s používaním náradia ako sú kliešte, pílka, pilník, kartáč a kladivo. Človeka technicky zdatného, ktorý sa nevyľaká, ak mu do ruky vložíme "drobnosti", tvoriace náš svet - zlato, diamanty, drahokamy - nie však ako vzácne ozdoby, ale ako materiál na ďalšie spracovanie.
Očakávame Váš záujem o prácu v zlatníckej dielni ako takú, bez vyhraneného priestoru.
Náplň práce bude spočívať hlavne vo finalizácii povrchu šperkov v leštiarni a zostávajúci čas sa budete venovať montáži a iným čiastkovým procesom pri výrobe šperkov.
Bez čoho sa určite nezaobídete, bude zodpovedný prístup - recipročne ho môžete očakávať od nás a v nemalej miere vám pri práci pomôže trpezlivosť a precíznosť.

Čo ponúkame?
Možnosť byť na sto percent všestranným a mimoriadne obľúbeným kolegom :).
Pýtate sa, z akého dôvodu? Po procese zaškolenia, ktoré bude na kvalitatívne a odborne maximálne vysokej úrovni, sa stanete pre zvyšných spolupracovníkov ich pravou rukou.

V prípade, ak máte pocit, žeby ste sa k nám mohli a chceli pridať, s radosťou budeme očakávať Váš životopis a motivačný list na adrese [email protected] .
Na osobný pohovor pozveme uchádzačov, ktorí sa nám podľa reakcií budú zdať ako najkompatibilnejší s našimi predstavami. Keďže ste dočítali až sem, veríme, že tento fakt prijmete s porozumením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

strojár, zlatník, zámočník, obrábanie kovov, leštenie šperkov

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie a zručnosť,
- precíznosť a dôslednosť pri vykonávaní prác
- skúsenosť s prácou s obrábaním kovov
- zodpovedný prístup k práci
- dobrý zrak

Spoločnosť sa zaoberá zákazkovou a malosériovou výrobou šperkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3984331  Posting date: 9.10.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac