Obchodno - technický zástupca

ant s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzda je veľmi vyriabilná záležiac od výkonu. Základ: 900€ + prémie bez stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME TOHO NAJLEPŠIEHO OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU!

ktorý:
- je schopný sám si manažovať prácu
- pracuje v teréne aj z domu
- má rád stroje a techniku

Ak chcete vedieť viac, prihláste sa nám!

- práce s najmodernejšími technológiami
- možnosť nadštandardných neobmedzených príjmov
- odborné školenie, osobnostný rast
- okamžitá možnosť nárastu mzdy
- zastupované značky sú lídrami na trhu
- možnosť kariérne postúpiť na lídra obchodného teamu
- priateľská kultúra organizácie
- teambuildingy a tímovosť

Výber správneho povolania je pre úspech kľúčová záležitosť. Si pre to ochotný venovať čas prvému kolu výberového konania aby sme zistili, či je príležitosť k spolupráci?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Miluješ hru obchodu? Miluješ techniku a stroje?
A čo tak technika a obchod dokopy?

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3467437  Posting date: 10.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Mzda je veľmi vyriabilná záležiac od výkonu. Základ: 900€ + prémie bez stropu